A-klassi poistele hooaja kokkuvõttes 8. koht

BC Tarvas/Rakvere SK A-vanuseklassi meeskond mängis pühapäeval Raplas sealses Sadolini Spordihoones käesoleva hooaja viimased Eesti Meistrivõistluste kohtumised. Spordikooli A-vanuseklassi meeskond platseerus pärast tänaseid mänge Eesti Meistrivõistluste 2012/2013 hooaja arvestuses 8. kohale.

Päeva esimeses kohtumises, mille võitja kindlustas endale koha eliitseltskonnas ka järgmiseks hooajaks ning sellel hooajal veel võimaluse mängida 7.-8. kohale, võitis BC Tarvase järelkasvumeeskond, kes oli tulemusega 89:65 üle BC Kalev/Cramo võistkonnast. Juba poolajaks olid rakverlased suutnud end mängida eduseisu 44:27. Teine poolaeg suurendati vahet veelgi ning võeti kindel võit, mis tagas võimaluse mängida 7. kohale.

7. koha kohtumises tuli vastamisi minna korraldajaklubi TYCO/Rapla KK meeskonnaga, kelle vastu jäädi poolajaks kaotusseisu 29:40. Kuigi teisel poolajal suudeti vahe mängida ka 2-punkti peale ning saadi mängu uuesti sisse, kulges mängulõpp vastaste paremust tunnistades. Eesti Meistrivõistluste hooaja viimases kohtumises kaotasime Rapla meeskonnale lõpuks 57:66. Seega kuulus hooaja kokkuvõttes 8. koht BC Tarvas/Rakvere SK meeskonnale ning spordikooli meeskonnal on ka järgmiseks hooajaks olemas koht A-vanuseklassi eliitseltskonnas.

28.04.2013 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Kalev/Cramo 89:65 (poolaeg 44:27) Punktiviskajad: Andri 18, Mikk 16, Martin 14, Risto 14, Kristjan 8, Artur 7, Raimond 5, Rainer 4, Kevin 2
28.04.2013 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK – TYCO/Rapla KK 57:66 (poolaeg 29:40) Punktiviskajad: Andri 21, Kevin 13, Risto 8, Martin 6, Mikk 6, Kristjan 3

Suured tänud kõigile, kes meid hooaja jooksul toetasid, meile kaasa elasid ning meid abistasid!