Ka C1-vanuseklassi poisid jätkavad mänge 7. kohale

Nii nagu B-vanuseklassi poisid, jätkavad ka C1-vanuseklassi poisid mänge 7. kohale. Laupäeval ja pühapäeval Sõmeru Põhikooli võimlas peetud Eesti Meistrivõistluse C1-vanuseklassi vahegrupiturniiri koduetapil sai BC Tarvas/Rakvere SK meeskond kokkuvõttes 1 kaotuse kõrvale ka 2 võitu. Spordikooli poisid alistasid SK Rim meeskonna 67:62 ja Audentese SK/Tiit Soku KK võistkonna 103:99, ent kaotasid Reaalkooli SK tiimile 70:81.

Laupäevane mängudepäev algas meile hästi, kui SK Rim meeskonna vastu saime 1. veerandaja lõpuks ette 21:4 ning poolajaks suutsime eduseisu jääda 33:22. Teisel mängu poolel suurendasime eduseisu 3. veerandaja lõpuks 55:37 peale ning kuigi viimasel veerandajal vahe vähenes, oli spordikooli poiste võit kindel tulemusega 67:62. Õhtupoolses kohtumises Reaalkooli SK meeskonnaga olime mängu dikteerimas kuni 3. veerandaja lõpuni, mille lõpetasime eduseisus 62:55, olles poolajaks juhtinud 40:32. Aga viimasel veerandajal spordikooli poiste mäng ei saanud kahjuks Reaalkooli SK poiste oma vastu ning lõpuvile kõlades olime kaotanud kohtumise Tallinna meeskonnale 70:81.

Pühapäevases ainsas mängus olid vastamisi korraldajaklubi BC Tarvas/Rakvere SK ning Audentese SK/Tiit Soku KK meeskonnad. Siin mängus punktide viskamisega tagasi ei hoitud ning poolajaks oli meil neid kirjas 60 vastaste 42 vastu. Poolajaks välja mängitud 18-punktiline eduseis kahanes kolmanda 10-minutilise mänguperioodi lõpuks olematuks ning viimast veerandaega alustasime viigiseisult 72:72. Viimane veerandaeg pakkus “hulli” viskeid igale maitsele ning tormiline korvide viskamine päädis veerandajaskooriga 31:27, kus 4-punktilise paremuse panid maksma spordikooli poisid. Seega saime kokkuvõttes kodusel etapil teise võidu ning selle sedapuhku tulemusega 103:99. Spordikooli poisid jätkavad nüüd mänge 7.-12. kohale.

27.04.2013 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK – SK Rim 67:62 (poolaeg 33:22) Punktiviskajad: Marcus 19, Erik 19, Markus 8, Maiki 6, Gervin 6, Karl-Gustav 5, Erki 5, Kiur 4
27.04.2013 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Reaalkooli SK 70:81 (poolaeg 40:32) Punktiviskajad: Erik 20, Kiur 15, Markus 10, Karl-Gustav 10, Marcus 8, Gervin 5, Erki 3, Maiki 2, Hendry 2
28.04.2013 11:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Audentese SK/Tiit Soku KK 103:99 (poolaeg 60:42) Punktiviskajad: Kiur 29, (8 3p!), Markus 18, Karl-Gustav 16, Erik 11, Maiki 11, Gervin 6, Marcus 5, Erki 5, Hendry 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas!