B-klassi poisid lõpetasid hooaja 8. kohaga

BC Tarvas/Rakvere SK B-vanuseklassi meeskond lõpetas oma esimese hooaja Eesti Meistrivõistluste eliitseltskonnas lõppkokkuvõttes 8. kohaga. Spordikooli poisid pidasid oma käesoleva hooaja viimased Eesti Meistrivõistluste mängud laupäeval Ülenurme Gümnaasiumi Spordihallis, kus 7.-10. koha mängudes kohtuti esmalt Audentes SK II meeskonnaga.

Kohtumine Audentese SK II meeskonna vastu suudeti võita lõppresultaadiga 91:72 ning poolajaks oli meie eduseis juba 48:34. See võit andis meile võimaluse mängida 7.-8. kohale, kus teiselt poolt tuli vastu Salva/Rock I meeskond. Lisaks tagas esimese kohtumise võit BC Tarvas/Rakvere SK B-vanuseklassi meeskonnale koha eliitseltskonnas ka järgmiseks hooajaks.

Teine kohtumine Salva/Rock I meeskonna vastu sai meie jaoks kehva alguse. Seda seetõttu, et mäng algas mitmete spordikooli mängumeeste vigastustega ning võitu sellest kohtumisest seejärel püüda oli juba keeruline. Kuid kõik väljakule pääsenud mängumehed võitlesid visalt ning andsid oma parima, et hooaeg väärikalt lõpetada. Poolaja kaotasime 30:56 ning kogu kohtumise kokkuvõttes 64:108. Seega jäi BC Tarvas/Rakvere SK meeskonna Eesti Meistrivõistluste 2012/2013 hooaja saagiks kokkuvõttes 8. koht.

BC Tarvas/Rakvere SK B-vanuseklassi meeskond mängis käesoleval hooajal järgmises koosseisus: Mikk, Jan-Erik, Karl, Richard, Kevin, Risto, Raiko, Kert, Marko, Artur (võistkonna kapten), Oliver.

Tartus peetud Eesti Meistrivõistluste viimase etapi pildid on nähtavad vajutades SIIA.

05.05.2013 13:30 BC Tarvas/Rakvere SK - Audentes SK II 91:72 (poolaeg 48:34) Punktiviskajad: Artur 35 (8 3-p), Raiko 17, Mikk 12, Kert 11, Karl 6, Marko 4, Jan-Erik 4, Risto 2
05.05.2013 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock I 64:108 (poolaeg 30:56) Punktiviskajad: Artur 20, Kert 17, Marko 8, Risto 8, Richard 6, Jan-Erik 5, Karl 2, Mikk 1

Suured tänud kõigile, kes meiega koos selle hooaja on läbinud, meid läbi hooaja toetanud on ning meie tegemistele kaasa elanud!