C1-vanuseklassi poisid pidasid oma viimased Eesti Meistrivõistluste kohtumised

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi esimene meeskond pidas täna Rapla Spordihoones oma selle hooaja viimased Eesti Meistivõistluste kohtumised, kus mängiti kohtadele 7-10. Spordikooli meeskond kaotas esimese kohtumise Rapla meeskonna vastu 56:63. Kuid kuna teine kohtumine SK Rim vastu võideti 83:40, siis tähendas see Rakvere poiste jaoks seda, et käesolev hooaeg lõpetati kokkuvõttes 9. kohaga.

Hommikuses esimeses kohtumises Rapla võistkonna vastu jäime poolajaks kaotusseisu 20:31. Kuid pikem puhkepaus kulus rakverlastele ära, sest teisel poolajal tuldi platsile väga hea minekuga. Viimasel veerandajal õnnestus spordikooli meeskonnal kahel korral mängida vahe vaid 3-punkti peale. Lõpuminutitel jõuti veel korra ka ainult 1-punkti kaugusele, kuid seejärel said vastased tänu mõnele õnnestumisele jälle vahet suuremaks sikutatud. Nendele korvidele meil vastused puudusid ning pidime tõeliselt võitlusliku lõpuga mängus vanduma alla Rapla meeskonnale 56:63.

Kaotus tähendas meie poistele mängu 9.-10. kohale SK Rim meeskonna vastu. Selles kohtumises suudeti juba esimese poolajaga turvaline eduseis sisse mängida, kus esimene veerandaeg kuulus meile 23:8 ning teine 22:14. Poolajaks seega seis meile 45:22. Ka mängu teisel poolel ei lastud jalga sirgeks ning mängiti eduseisu suurendades kuni lõpuni välja. Teise poolaja võitsime 38:18 ning kogu kohtumise 83:40. Seega kuulus käesoleval hooajal lõppkokkuvõttes BC Tarvas/Rakvere SK esimesele meeskonnale Eesti Meistrivõistlustel tubli 9. koht.

19.05.2013 10:30 BC Tarvas/Rakvere SK I – United Loggers/Rapla 56:63 (poolaeg 21:30) Punktiviskajad: Markus 18, Karl-Gustav 11, Marcus 10, Erik 8, Mehis 5, Kiur 3, Maiki 1
19.05.2013 14:00 BC Tarvas/Rakvere SK I – SK Rim 83:40 (poolaeg 45:22) Punktiviskajad: Marcus 15, Karl-Gustav 14, Mehis 11, Markus 9, Erki 9, Hendry 4, Maiki 4, Kiur 4, Erik 3, Gervin 1

Suured tänud kõigile, kes meile läbi hooaja on kaasa elanud ning meie tegemisi toetanud!