Esimesed hooajaeelsed treeningkohtumised mängitud

BC Tarvas/Rakvere SK noortemeeskonnad tegid käesoleval nädalavahetusel algust treeningmängudega, mis on üheks osaks hooajaks ettevalmistusest. Võistlustules olid BC Tarvas/Rakvere SK 97/98 ja 99/00 vanuseklasside meeskonnad. Treeningkohtumistes võõrustati koduses Rakvere Spordihallis Soomest Rakveresse laagerdama tulnud Honka erinevate vanuseklasside meeskondi. Nädalavahetuse mängude kokkuvõttes saime 1 võidu 2 kaotuse kõrvale.

Reedeses kohtumises Honka II meeskonna vastu juhtisid enamiku mänguajast spordikooli poisid, kuid kahjuks viimasel veerandajal hakkas vastaste mäng paremini laabuma ja pidime tunnistama Soome võistkonna paremst 57:63. Pühapäevased treeningmängud juhatas sisse 97/98 vanuseklassi meeskond, kes astus vastu Honka selle vanuseklassi meeskonnale. Terve kohtumise omas initsiatiivi kodumeeskond ning suutis selle realiseerida edukalt võiduks 79:60. Pühapäevases teises kohtumises läksid spordikooli kasvandikud uuesti mängima reedese vastasega. Seekord olid meie poolt ülesantud enamik neid mängumehi, kes reedel mänguaega ei saanud. Täna ei olnud meil tugevamate, jõulisemate ning vanemate vastaste vastu suuri võiduvõimalusi ning pidime tunnistama vastaste kindlat paremust 36:78.

02.08.2013 20:20 BC Tarvas/Rakvere SK 99/00 – Honka II 57:63 (poolaeg 40:31) Punktiviskajad: Erik 13, Mehis 8, Markus 8, Marcus 7, Tristan 6, Karl-Gustav 6, Hendry 5, Gervin 3
04.08.2013 17:20 BC Tarvas/Rakvere SK 97/98 – Honka I 79:60 (poolaeg 41:34) Punktiviskajad: Artur 25, Raiko 16, Mikk 14, Kert 8, Jan-Erik 6, Karl 6, Markus 2, Kevin 2
04.08.2013 19:20 BC Tarvas/Rakvere SK 99/00 – Honka II 36:78 (poolaeg 17:38) Punktiviskajad: Tristan 8, Maiki 7, Kristjan 5, Karl 5, Marcus 4, Hanti 3, Kevin 2, Karl-Leo 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!