Nädala alustuseks kohe tõeline põnevusmäng

BC Tarvas/Rakvere SK 2000 a.s. poiste meeskond jätkas hooajaks ettevalmistust järjekordse treeningmänguga, kui seekord võõrustati Vinni Spordikompleksis laagerdavat St Petersburg Kalinskaya meeskonda. Esimene kohtumine selle meeskonna vastu kujunes mängu lõpuks tõeliseks punkt-punkti heitluseks, milles jagus põnevust ja närvikõdi nii mänguväljakule kui ka selle äärde. Kahjuks tuli lõpuheitluses vastu võtta meie poistel napimast napim kaotus tulemusega 76:77.

Esimese veerandaja järel olime minimaalses kaotusseisus 16:17, mis poolajaks mõne võrra küll suurenes 30:39 peale, kuid mängupilt lubas palju enamat. Kolmas veerandaeg mängiti viiki ning viimasele mängu veerandajale mindi vastaste eduseisul 44:53. Aga siis said paremini minema spordikooli kasvandikud ning hakkasid vahet vähendama, kuni jõuti 74:74 viigini. Ent viimaste rünnakute minimatši kaotasime 2:3 ning seega ka kogu mängu 1-punktiga 76:77.

Järgmine treeningmäng sama meeskonna vastu toimub tuleval esmaspäeval, 26. augustil, algusega kell 19:00 Vinni Spordikompleksi võimlas.

19.09.2013 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – St Petersburg Kalinskaya 76:77 (poolaeg 30:39) Punktiviskajad: Erik 29 (9 3p), Marcus 19, Mehis 16, Kiur 7, Hanti 3, Rainis 2

Suured tänud kõigile, kes aitasid transpordiga ning käisid meile kaasa elamas!