C1-vanuseklassi poisid andsid hooajale ametliku avalöögi

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi (s. 2000 a ja hiljem) meeskond andis täna ametliku avalöögi Eesti Meistrivõistlustele, kui koduhallis, Rakvere Spordihallis, mängiti 2013/2014 hooaja avaetapp. Käesoleva hooaja esimesel etapil olid meie poiste vastasteks 2 Tartu meeskonda – Erkmaa KK ja Salva/Rock. Esimesele neist jäime alla 69:86, kuid teises kohtumises suutsime võtta väärt võidu 73:63.

Keskpäeval Rakvere Spordihallis alanud hooaja avamäng Erkmaa KK vastu algas tasavägiselt, kuid 1. mängu neljandiku lõpuks said vastased 2-punktilise eduseisu 20:18. Pärast teist veerandaega poolaja pausile minnes oli vastasmeeskonna eduseis suurenenud 7 punkti peale 41:34. Ka teine poolaeg möödus kõva võitluse ning visade ponnistuste saatel sooviga vahe tagasi mängida, ent vastased suutsid oma tugevama füüsilise ära kasutada ning mängu lõpuks pidime tunnistama vastaste 86:69 paremust.

Lühike puhkepaus kahe mängu vahel tuli kasuks, sest uueks kohtumiseks oli poistel justkui uus minek sees ning eelmine kohtumise kaotus meelest pühitud. Kohe alguses saadi oma rünnak sujuma ning 1. veerandaja järel olime eduseisus 27:20 ning poole mängu peal juhtisime 45:28. Teise poolaja esimeste minutitega suutsime vahet veelgi kasvatada ning kuigi mängu lõpupoole tulid vastased mõne punkti võrra lähemale, olime suutnud kohtumise enda kasuks kallutada 73:63.

Seega hooaja avaetapilt saime kokkuvõttes 1 võidu 1 kaotuse kõrvale. Järgmised mängud toimuvad tuleva nädala laupäeval Rapla Spordihoones, kus vastasteks on KK Pauluse ja Rapla KK meeskond.

29.09 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Erkmaa KK 69:86 (18:20; 16:21; 18:25; 17:20) Punktiviskajad: Marcus 28, Erik 20, Gervin 11, Erki 4, Mehis 3, Kiur 3, Hanti 1
29.09 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock 73:63 (27:20; 18:8; 14:17; 14:18) Punktiviskajad: Marcus 16, Kiur 16, Mehis 15, Erik 13, Gervin 12, Erki 2

Hea meel oli näha, et tänasele poiste mängule oli kaasa elamas nii palju pöidlahoidjaid!