B-klassi poiste III meeskond alustas hooaega napi kaotusega

BC Tarvas/Rakvere SK B-vanuseklassi (s. 1998 a. ja hiljem) III meeskond alustas oma Eesti Meistrivõistluste mänge kohaliku VPK meeskonna vastu. Tasavägiselt kulgenud kohtumise suutis lõpuks enda kasuks kallutada VPK meeskond tulemusega 82:73.

1. veerandaeg möödus mõlemalt poolt ladusa rünnakuga, kuid esimesele lühikesele pausile läksid 2-punktilises eduseisus VPK pallurid 22:20. Poolajani kulges mäng sama korviderohkelt, kuid sellel veerandajal olid punktide viskamisel edukamad spordikooli kasvandikud ning said poolajaks 1-punktilise eduseisu 44:43. Kolmandalgi veerandajal ei saanud kumbki meeskond otsustavat vahet sisse mängitud ning viimasele 10-minutilisele mänguperioodile mindi vastu vastaste 63:59 eduseisul. Kuigi viimasel veerandajal oli spordikooli meeskonnal mitmeid võimalusi mängus initsiatiiv haarata, suutsid vastased meie pingutustest hoolimata veidike kindlamalt tegutseda. Mängu lõpusireeni kõlades olid tablool vastaste võidunumbrid 82:73.

10.10 18:00 BC Tarvas/Rakvere SK III – VPK II 73:82 (20:22; 24:21; 15:20; 14:19) Punktiviskajad: Kiur 23 (5 3p), Kevin 16, Kristjan 11, Arvan 9, Erki 4, Kevin 3, Eduard 2, Karl-Leo 1

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas!