A-klassi poistel esimene hooaja ametlik mäng peetud

BC Tarvas/Rakvere SK II A-vanuseklassi (s. 1997 a. ja hiljem) meeskond alustas oma uut hooaega kohtumisega Salva/Rock V meeskonna vastu Tartu Ülikooli Spordihoones. Esimeses kohtumises tuli vastu võtta meil 12-punktiline kaotus 62:74,

Mängu esimene neljandik kulges tasavägiselt ning esimeseks puhkepausiks olime 4-punktilises kaotusseisus 17:21. Teisel veerandajal suutsime kaotusseisu tagasi mängida 2-punkti jagu ning poolajapausiks oli kahte meeskonda lahutamas ainult 2 punkti ning napis eduseisus olid endiselt vastased 32:30. 3. veerandajal vedasid oma mängu käima paremini vastasmeeskonna pallurid, kui võitsid veerandaja 20:13 ning enne viimast veerandaega nautisid nad 9-punktilist eduseisu 52:43. Viimane veerandaeg mängu suurt muutust ei toonud ja ka see 10-minutiline periood kuulus vastastele 22:19 ning kogu kohtumine 62:74.

13.10 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Salva/Rock V 62:74 (17:21; 13:11; 13:20; 19:22) Punktiviskajad: Kert 15, Jagmar 14, Mikk 13, Raiko 10, Jan-Erik 4, Richard 3, Kevin 2, Risto 1