B-klassi poistel selleks nädalaks mängud mängitud

BC Tarvas/Rakvere SK B-vanuseklassi II meeskond tegi oma käesoleva hooaja avaetteaste Eesti Meistrivõistlustel reedel, 11. oktoobril, kell 18:30 Rakvere Spordihallis alanud kohtumises, kus kohtuti VPK II meeskonnaga, kellega mõned päevad tagasi oli mänginud selle vanuseklassi spordikooli III võistkond. Spordikooli II meeskond alustas hooaega kindla võiduga, alistades vastased 101:51.

Mäng algas rakverlaste ladusa rünnakutegevuse ning tiheda kaitsemänguga, mis aitas 1. veerandaja lõpuks juhtima pääseda 30:2. Järgmised veerandajad kulgesid juba küll mõnevõrra võrdsemalt, kuid poolajaks olime edu veelgi kasvatanud ja juhtisime 55:16 ning lõpuvile kõlades oli tablool lõppseisuks 101:51.

Laupäeval kohtusid kell 13:30 Rahu Hallis alanud kohtumises BC Tarvas/Rakvere SK II ja III meeskond omavahel, mille II meeskond võitis 138:47, olles juba poolajaks juhtimas 58:20.

11.10 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – VPK II 101:51 (30:2; 25:14; 20:21; 28:14)
Punktiviskajad:
Erik 19, Karl-Gustav 19, Jan-Erik 16, Tristan 11, Karl 11, Marcus 10, Mehis 8, Markus 2
12.10 13:30 BC Tarvas/Rakvere SK II - BC Tarvas/Rakvere SK III 138:47 (29:8; 29:12; 28:16; 42:11)
BC Tarvas/Rakvere SK II punktiviskajad: Karl-Gustav 28, Tristan 22, Hendry 19, Mehis 17, Marcus 15, Erik 11, Jan-Erik 10, Gervin 7, Karl 6
BC Tarvas/Rakvere SK III punktiviskajad: Margus 7, Kiur 5, Tanner 5, Karl-Leo 5, Eduard 4, Erki 4, Arvan 4, Kevin Põldver 2, Kevin Puuleht 2, Järt 2, Kristjan 2, Hanti 1

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas!