C1-vanuseklassi poisid naasid Harjumaa tuurilt 2 võiduga

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi poisid käisid kolmapäeval mängimas kahe Harjumaa meeskonnaga, kui esmalt kohtuti Kalevi Spordihallis BC Reaali meeskonnaga ning mõned tunnid hiljem Viimsi Algkooli võimlas kohaliku KK Viimsi tiimiga. Seekordsetelt välismängudelt saadi 2 võitu, alistades esmalt BC Reaali meeskonna pallurid 108:62 ja hiljem KK Viimsi võistkonna 79:54.

Esimeses kohtumises Tallina meeskonna BC Reaal vastu mindi kohe rakverlaste poolt ette 35:11 1. veerandaja lõpuks ning poolajapausiks kasvatati edu juba 53:19 peale. Teine poolaeg mängu suurt muutust ei toonud ning meie poiste eduseis kasvas veelgi ja kohtumise lõpuks oli see 108:62.

Pärast esimest mängu Kalevi Spordihallis võeti suund Viimsisse sealsesse algkooli võimlasse, kus ees ootas vastasseis KK Viimsi meeskonnaga. Ka siin õnnestus 1. poolajaga sisse mängida eduseis, kuid selles kohtumises oli see väiksem – 39:27. Teine poolaeg andis Tarva järelkasvule võimaluse oma edu veelgi kasvatada ning seda ka kasutati, võites kokkuvõttes kohtumise 79:54.

16.10 15:40 BC Tarvas/Rakvere SK - BC Reaal 108:62 (35:11; 18:8; 31:21; 24:22)
Punktiviskajad: Marcus 22, Kiur 16, Erik 15, Hanti 14, Gervin 12, Mehis 8, Erki 7, Remi 6, Arvan 4, Karl 4
16.10 19:40 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Viimsi 79:54 (19:9; 20:18; 21:13; 29:14)
Punktiviskajad: Marcus 22, Erik 19, Hanti 11, Kiur 9, Mehis 8, Erki 4, Gervin 2, Arvan 2

Suured tänud kõigile, kes aitasid meie transpordiga!