A-klassi meeskond sai tabelisse esimese võidu

BC Tarvas/Rakvere SK A-vanuseklassi meeskond naases laupäeva õhtuselt võistlussõidult Ida-Virumaale Jõhvi 1 võidu ja 1 kaotusega, kui SK Energia meeskond Narvast alistati 90:68 ning kaotati kohalikule klubi KK Hito/JSK II satsile 64:79.

Õhtupoolne esimene kohtumine SK Energia meeskonna vastu algas meie jaoks ladusa rünnaku ning hea kaitsetööga, mis aitas juba poolajaks saavutada kindla 52:25 eduseisu. Kuigi 3. veerandaja võitsid vastased 9:23, kuulus viimane veerandaeg taas rakverlastele 29:20 ning kogu kohtumine 90:68. Mängupäeva teine kohtumine algas spordikooli poistele paljulubavalt ning seda peegeldas ka skoor tablool, kui juhtisime 1. poolaja lõpuks enne pikemat puhkepausi 44:31. Teisel poolajal aga sellist energilist minekut mängu lõpuni hoida ei suudetud ja kaotades 2. poolaja mõlemad veerandajad, tähendas see kokkuvõttes vastastele allajäämist 64:79. Seega päeva kokkuvõtteks meie poistele turniiritabeli hooaja 1. võit ning ka 1 kaotus.

19.10 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK – SK Energia 90:68 (30:4; 22:21; 9:23; 29:20)
Punktiviskajad: Mikk 22, Raiko 20, Kert 13, Kevin 12, Jagmar 8, Risto 7, Jan-Erik 2, Oliver 2, Karl 2
19.10 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Hito/JSK II 64:79 (19:17; 25:14; 13:20; 7:28)
Punktiviskajad: Raiko 22, Mikk 19, Kert 12, Jagmar 6, Karl 4, Jan-Erik 1