B-klassi poisid kaotasid Eesti Karikavõistlustel avaringis

BC Tarvas/Rakvere SK B-vanuseklassi meeskond mängis täna Eesti Karikavõistluste avaringi kohtumise Rapla KK meeskonna vastu Raplas sealses Rapla Spordihoones, kus tuli kohalikule klubile alla vanduda 67:83.

1. veerandaeg spordikooli poiste jaoks head ei tõotanud, kui 10-minutiline mänguperiood kaotati 8:24. Pärast esimest puhkepausi muutus mäng tasavägisemaks ning 2. veerandaja mängisime viiki 17:17. Teist poolaega tuli alustada 16-punktilisest kaotusseisust ning kuigi 3. veerandaja võiduga 26:17 suudeti vahe enne viimast veerandaega vähendada 9-punkti peale, kaotati viimane mänguneljandik 16:23 ning kogu kohtumine 67:83. Kuna avaringi kohtumine kaotati, siis sellega piirdusid ka B-klassi meeskonna mängud selleks hooajaks Eesti Karikavõistlustel.

24.10 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Rapla KK 67:83 (8:24; 17:17; 26:19; 16:23) Punktiviskajad: Marcus 13, Erik 13, Tristan 9. Mehis 8, Karl-Gustav 6, Hendry 5, Jan-Erik 4, Karl 2, Markus 2