A-klassi poisid said tabelisse võidulisa

BC Tarvas/Rakvere SK A-vanuseklassi meeskond kohtus pühapäevastes Eesti Meistrivõistluste mängudes Rakveres Rahu Hallis kahe Lääne-Virumaa meeskonnaga – VPK ja RSK sPORTKUNDA-ga. Päeva kokkuvõttes saadi tabelisse juurde 1 võit ning 1 kaotus. Võidurõõmu saadi kogeda kohtumises Kunda meeskonna vastu, kes alistati 78:69 ning kaotus tuli vastu võtta VPK meeskonnalt tulemusega 48:79.

Päeva alustuseks kohtuti VPK meeskonnaga, kelle vastu kaotati 1. poolaeg kokkuvõttes 23:42, jäädes esimesel veerandajal vastasele alla 9:20 ning teisel mänguneljandikul 14:22. Pärast poolajapausi lasti vastasmeeskonnal uuesti hoog üles võtta ning vahe enne viimasele veerandajale minekut oli juba 33:64. Viimane veerandaeg mängiti viiki ning mängu lõppseisuks kirjutati protokolli 48:79 VPK kasuks.

Pärastlõunane kohtumine RSK sPORTKUNDA meeskonna vastu kulges läbi kogu kohtumise väga tasavägiselt, kus kummagi meeskonna eduseis jäi alla 10 punkti. Poolajaks suutsime ennast ette mängida 41:37, kuid pärast poolajapausi said vastased läbi korvirõnga mitu ülimalt keerulist 3-punktiviset ja leidsime ennast enne viimast veerandaega tagaajaja rollist. Tagasi mängimist vajas 2-punktiline kaotus 57:59. Viimasel veerandajal suutsid kundalased edu kasvatada veelgi ning 3-4 minutit enne lõppu olime taga 7-punktiga. Kuid sellest hetkest alates näidati tõeliselt võitluslikku sisu kodumeeskonna poolt ning vastastele selle mängu otsustamises suurt sõnaõigust enam ei antud, võites kohtumise lõpuks vägevaloomulise lõpuspurdi toel 78:69.

10.11 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK – VPK 48:79 (9:20; 14:22; 10:22; 15:15)
Punktiviskajad: Mikk 18, Raiko 14, Jan-Erik 12, Kert 5, Jagmar 4, Karl 4, Kenert 4
10.11 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK - RSK sPORTKUNDA 78:69 (23:20; 18:17; 16:22; 21:10)
Punktiviskajad: Kert 18 (5 3p), Raiko 14, Jagmar 13, Mikk 13, Risto 11, Jan-Erik 2, Karl 2, Kenert 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas!