Spordikooli A-klassi poisid võidulisa ei saanud

BC Tarvas/Rakvere SK A-vanuseklassi teine meeskond kohtus pühapäeval Rakveres Rahu Hallis Eesti Meistrivõistluste vahegrupimängudes kahe Tartu maakonna meeskonnaga – Salva/Rock III ja Tartu Kaleviga. Hommikune kohtumine Rocki järelkasvumeeskonna vastu kaotati 67:71 ning pärastlõunases matšis jäädiTartu Kalevi meeskonnale alla tulemusega 55:71.

Päeva esimeses kohtumises Salva/Rock III meeskonnaga jäime esimesel veerandajal vastaste rünnakutegevuse pareerimisega hätta ning suutsime sellel mänguperioodil ise vastata vastaste 30-le punktile vaid 10-ga. Ülejäänud kohtumine kulus vahe tagasi mängimiseks. Kuigi viimasel veerandajal leidus meil mitmeid võimalusi mänguseisu tasa mängimiseks, ei suudetud siiski oma võimalusi piisavalt hästi realiseerida ning lõpuks tuli vastu võtta napp kaotus 67:71.

Teises kohtumises Tartu Kalevi meeskonnaga kordus esimese mängu algus, kui jäime pärast 1. veerandaega taha 14:24 ning poolajaks 22:45. Teisel poolajal suutsime vahet tagasi mängida – 3. veerandaeg kuulus meile 16:15 ja viimane neljandik 17:12 paremusega. See tähendas kohtumise lõpuks küll 16-punktilist kaotust, kuid mõlemas kohtumises suudeti end pärast mängu alguses kaotusseisu jäämist kiirelt kokku võtta ja kogu kohtumise jooksul näidata visa, võitluslikku ning meeskondlikku mängu ja ühtehoidmist.

24.11 10:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Salva/Rock III 67:71 (10:30; 22:13; 14:16; 21:12)
Punktiviskajad: Raiko 21, Jagmar 16, Kert 12, Mikk 10, Risto 7, Jan-Erik 3
24.11 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Tartu Kalev 55:71 (14:24; 8:21; 16:15; 17:12)
Punktiviskajad: Mikk 13, Jagmar 8, Kert 8, Risto 6, Raiko 6, Marko 3, Hendry 3, Kenert 2, Priit 2, Karl 2, Richard 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas!