C1-vanuseklassi poisid said Eesti Meistrivõistlustel võidulisa

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklaasi (s. 2000 ja hiljem) poiste meeskond mängis täna Tartus Eesti Meistrivõistluste raames Erkmaa KK meeskonnaga, alistades vastase tulemusega 75:62.

Kohtumine algas tasavägiselt ning 1. veerandajal ei saanud kumbki meeskond suurt algedu. Kuid veerandaja 20:19 võiduga olid saanud tartlased 1-punktilise eduseisu järgnevaks kohtumiseks. Spordikooli poiste jaoks oli see aga kogu kohtumise peale täna ainuke veerandaeg, mil vastaste paremust tuli tunnistada. Teine 10-minutliline mänguperiood, hetkel Eesti Meistrivõistluste liidri Erkmaa KK vastu, võideti tulemusega 18:14 ning poolajapausiks olime saanud ette 37:34.

Teise poolaja alguses jäime korraks 5-punktiga taha, kuid veerandaja lõpu 10:2 vahespurt aitas kasvatada poolajaks kättevõidetud eduseisu 50:44 peale. Viimasel mänguneljandikul suutsid rakverlased edu mängida mitmel korral ka ligemale 20-puntkiliseks, kuid mängulõpuks said vastased mõne punkti võrra lähemale. Mängu lõppnumbriteks kirjutati protokolli rakverlaste võitu tähistavad 75:62. Kogu kohtumise peale tabas BC Tarvase noortemeeskond kokku 15 3-punkti viset.

Järgmine kohtumine Eesti Meistrivõistluste raames peetakse järgmisel laupäeval Tartus, kui Eesti Meistrivõistluste kohtumises kohtutakse kell 13:00 TÜ spordihoones algavas kohtumise Salva/Rock meeskonnaga.

07.12 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK - Erkmaa KK 75:62 (19:20; 18:14; 13:10; 25:18)
Punktiviskajad: Marcus 21, Erik 18 (6 3p), Kiur 15 (5 3p), Gervin 9 (3 3p), Hanti 7, Mehis 2, Arvan 2, Erki 1

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetamas!