Spordikooli meeskonnad mängisid VPK meeskondadega

BC Tarvas/Rakvere SK A- ja B-vanuseklassi meeskonnad kohtusid kolmapäeval Rakvere Spordihallis sama vanuseklassi meeskondadega VPK korvpalliklubist. Mõlemas kohtumises tuli vastasele alla vanduda – B-klassi meeskond kaotas tulemusega 52:63 ja A-klassi oma 73:83.

B-klassi meeskonna poisid olid hädas korvide viskamisega esimesel poolajal, kui see kaotati 13:32, olles kaotanud 1. veerandaja 6:10 ning teise mänguneljandiku 7:22. Pärast poolajapausi aga saadi ka rünnakul oma mängujoonis paremini paika ja kolmas 10-minutiline periood mängiti viiki 18:18. Viimasel veerandajal suudeti oma paremus maksma panna 21:13, kuid sellest jäi kogu kohtumise võitmiseks väheks ning see tähendas kaotusnumbreid 52:63.

A-vanuseklassi meeskond oli mänguks hästi valmis ning saadi korralik lähe mängule kohe algusest saati. Kuigi 1. veerandaeg kuulus küll lõpuks vastastele 21:18, siis teisel mänguperioodil olid omakorda resultatiivsemad spordikooli meeskonna pallurid võites veerandaja 24:18 ning 1. mängupoole 42:39. Kogu 3. veerandaja suutis oma eduseisu hoida Tõnis Putko juhendamisel mänginud spordikooli meeskond, kes enne viimast mänguneljandikku oli ees 60:57. Kuid selleks hetkeks oli juba välja vilistatud meie poolt 1 põhimängumees ning viimase veerandaja hakul lisandus neile veel 2 mängijat. See andis viimasel veerandajal ka mängupildis tunda. Kuigi terve viimane veerandaeg oli meie mängupildis näha visat võitluslikkust ning hingestatust, võtsid vastased viimase veerandaja võiduga 26:13 ka kogu kohtumise võidu 83:73.

04.12 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK III B – VPK II 52:63 (6:10; 7:22; 18:18; 21:13)
Punktiviskajad: Tanner 10, Arvan 7, Erki 7, Kristjan 7, Oliver 4, Järt 4, Eduard 4, Kiur 3, Kevin 2, Karl-Leo 2
04.12 19:30 BC Tarvas/Rakvere SK A – VPK 73:83 (18:21; 24:18; 18:18; 13:26)
Punktiviskajad: Mihkel Sergio 27, Kert 13, Mikk 12, Jan-Erik 8, Raiko 5, Kenert 4, Jagmar 4

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meie tegemisi toetasid!