Spordikooli B-vanuseklassi teisele meeskonnale veenev võit

BC Tarvas/Rakvere SK B-vanuseklassi teine meeskond kohtus kolmapäeval kell 19:30 Rakvere Spordihallis alanud kohtumises VPK meeskonnaga, kelle vastu saadi võit tulemusega 97:38.

Tormilise alguse andsid spordikooli pallurid mängule mängides endale kätte 22:0 algedu ning võites juba 1. veerandaja 31:7. Teisel veerandajal hoiti oma rünnakutegevust samal tasemel ning kaitseski vastastel lihtsaid korve saada ei lastud. Teine veerandaeg võideti rakverlaste poolt 31:11 ning selle abil mängu esimene pool tulemusega 62:18. Teisel poolajal muutus mäng võrdsemaks, kuid vastasmeeskonnal kumbagi järelejäänud veerandaega võita ei lastud. Mängu kolmas 10-minutiline periood kallutati enda kasuks 18:11 ja viimane mänguneljandik resultaadiga 17:9. See tähendas mängu kokkuvõttes BC Tarvase järelkasvumeeskonnale võitu lõppnumbritega 97:38.

11.12 19:30 BC Tarvas/Rakvere SK II - VPK II 97:38 (31:7; 31:11; 18:11; 17:9)
Punktiviskajad: Karl-Gustav 20, Erik 15, Marcus 15, Mehis 10, Tristan 9, Karl 9, Jan-Erik 7, Markus 6, Gervin 5, Hendry 1

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas!