C1-vanuseklassi poisid said tabelisse juurde võidupunktid

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi meeskond võttis neljapäeval ette teekonna Keilasse, kus kohaliku kooli võimlas peetud kohtumises mängiti Keila KK meeskonnaga. BC Tarvase järelkasvumeeskond suutis kohtumise võita 91:68 ning sai turniiritabelisse juurde võidupunktid.

Mäng algas tasavägiselt ning kumbki meeskond ei saanud kiiret algedu. Küll aga suutsid esimese veerandaja lõpuminutitega endale kätte mängida 6-punktilise eduseisu edasiseks matšiks spordikooli kasvandikud, olles pärast avaveerandit ees 24:18. Teisel mänguperioodil suudeti rünnakul veelgi hoogu juurde lisada ning samal ajal kaitset parendada, mille tulemusel võideti veerandaeg 29:15 ning kogu esimene poolaeg 53:33. Teisel poolajal suudeti edumaad hoida ning ka mängu teise poole mõlemad veerandajad võideti – 3. veerandaeg 20:19 ning viimane mänguneljandik 18:16. Kohtumise lõpuvile kõlades olid tablool Rakvere poiste võidunumbrid 91:68.

Järgmise kohtumise peavad C1-vanuseklassi poisid laupäeval, kui kell 13:00 Tartu Ülikooli spordihoones algavas kohtumises kohtutakse Salva/Rock meeskonnaga.

12.12 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Keila KK 91:68 (24:18; 29:15; 20:19; 18:16)
Punktiviskajad: Erki 17, Mehis 17, Kiur 15, Erik 14, Hanti 11, Marcus 8, Arvan 6, Gervin 3