Spordikooli B-vanuseklassi meeskonnad mängisid omavahel

BC Tarvas/Rakvere SK B-vanuseklassi meeskonnad võtsid käesoleval hooajal teistkordselt mõõtu omavahel, kui reedel kell 17:15 Rakvere Spordihallis alanud kohtumises kohtuti Eesti Meistrivõistluste raames. Kohtumises võttis BC Tarvas/Rakvere SK II meeskond võidu BC Tarvas/Rakvere SK III meeskonna üle tulemusega 94:36.

Spordikooli II meeskond alustas mängu kohe resultatiivselt ning suutis kaitses vastasmeeskonnal korviviskamise võimalikult raskeks teha, mis tagas 1. veerandaja võidu 25:5. Teisel veerandajal näitasid III meeskonna mängijad juba märksa paremat rünnakuplaani ja kaotasid selle veerandaja vaid 4-punktiga 14:18. Pärast poolajapausi alustati teist poolaega spordikooli II meeskonna eduseisul 43:19. Teise mängupoole kallutasid enda kasuks samuti II meeskonna pallurid, võites 3.-nda 10-minutilise perioodi 22:2 ja 4. veerandaja 29:19, mis tähendas mängu lõppskooriks II meeskonna võidunumbreid 94:36.

13.12 17:15 BC Tarvas/Rakvere SK II – BC Tarvas/Rakvere SK III 94:36 (25:5; 18:14; 22:2; 29:19)
BC Tarvas/Rakvere SK II punktiviskajad: Karl-Gustav 30, Tristan 19, Jan-Erik 14, Gervin 11, Markus 6, Germo 6, Karl 5
BC Tarvas/Rakvere SK III punktiviskajad: Arvan 12, Kristjan 10, Timo 3, Karl-Leo 3, Järt 3, Margus 2, Tanner 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas!