Spordikooli C1-vanuseklassi meeskonna tihe mängugraafik lõppes võidukalt

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi meeskond pidas laupäeval Tartu Ülikooli spordihoones juba oma kolmanda kohtumise viimase nädala jooksul. Kui eelmisel laupäeval kohtuti Erkmaa KK-ga ning sellel neljapäeval Keila KK-ga, siis täna mindi kell 13:00 alanud kohtumises vastamisi Salva/Rocki meeskonnaga. BC Tarvas/Rakvere SK meeskond suutis mängu lõpuks enda kasuks kallutada minimaalse paremusega 69:68, mis tähendas tasuks kolmandat võitu viimase nädala jooksul peetud kohtumistes.

Kohtumine kulges kuni 1.poolaja lõpuni punkt-puntki heitlusena, kus kumbki osapool ei saanud suurt edumaad. Kui esimese veerandaja võitsid tartulased 18:16, siis teise veerandaja omakorda aga rakverlased 21:20. Esimese poolaja kättevõidetud 1-punktilist edu 38:37 kasvatasid Rocki pallurid 3. mänguperioodi lõpuks 22:15 tulemusega võidetud 3. veerandaja kaasabil 60:52 peale. 3. veerandaja vahepeal jäime korra ka 13-punktilisse kaotusesse.

Viimase veerandaja alguses suutsid vastased oma vahet veelgi punkti võrra kasvatada ja olid 4 minutit enne mängu lõppu ees 66:57. Sealt alates aga näitasid suurepärast rünnakujoonist ning hingestatud kaitsemängu spordikooli kasvandikud, kes tegid viimaste minutitega 10:0 vahespurdi, millele enam vastased vastata ei suutnud. See tähendas kogu mängu peale 12 3-punktiviset tabanud BC Tarvas/Rakvere SK meeskonna jaoks tähtsat võitu numbritega 69:68.

Samad meeskonnad kohtuvad juba uuesti järgmisel reedel, 20. detsembril, kell 14:00 Tartu Ülikooli spordihoones algavas Eesti Karikavõistluste finaalis, kus selgitatakse välja 2013/2014 hooaja C-vanuseklassi karikavõitja.

14.12 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock 69:68 (16:18; 21:20; 15:22; 17:8)
Punktiviskajad: Erik 37 (9 3p), Kiur 8 (2 3p), Mehis 8, Erki 6, Gervin 5, Remi 5

Suured tänud kõigile, kes aitasid meid transpordiga ning käisid meile kaasa elamas!