C1-vanuseklassi poisid olid koduetapil võidukad

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi meeskond mängis oma koduetapi seekord Sõmeru Põhikooli võimlas, kuna Rakvere spordihallid olid erinevate üritustega hõivatud. Kuid koduväljakueelise puudumisest hoolimata suutsid BC Tarvas/Rakvere SK meeskonna pallurid mõlemad kohtumised võita – Rapla KK alistati 85:73 ning KK Paulus 82:75.

Esimesed kohtumises läksid spordikooli kasvandikud vastamisi Rapla KK meeskonnaga. Mäng tõotas algusest saati võrdsete vastaste kohtumist ning seda see ka oli. 1. veerandaja suutsid külalised võita napi paremusega 21:22, kuid teise veerandaja 7-punktilise võiduga 24:17 suutsid ennast poolajaks ette mängida rakverlased 45:39. Teisel poolajal suutsid BC Tarvase järelkasvumeeskonna mängumehed veelgi edu kasvatada, võites 3. veerandaja 24:18 ning 4.-nda 18:16. Kohtumise lõpunumbriteks kirjutati protokolli BC Tarvas/Rakvere SK võit tulemusega 85:73.

Teises kohtumises oli vastaseks KK Pauluse meeskond, kes oli päeva esimeses kohtumises Keila KK-ga maha pidanud kahe lisaajaga kohtumise, mis lõpuks kaotati 81:92. Mäng BC Tarvasega kulges samuti algusest lõpuni tasavägiselt ning kumbki meeskond selget eduseisu endale kätte mängida ei suutnud. Kohtumise 1. veerandaja võitis KK Paulus 23:19. Aga teise veerandaja võiduga 19:16 suutis kodumeeskond poolajaks vahe mängida minimaalseks 38:39. Teise poolaja mõlemad veerandajad suutsime võita ning see aitas võtta ka kohtumise võidu tulemusega 82:75, olles paremad 3.-ndal veerandajal 21:19 ja 4.-ndal 23:17. Päeva kokkuvõtteks poistele 2 väga väärt võitu ning hetkel jagatakse turniiritabelis 9 võidu ja 4 kaotusega 3.-4. kohta.

11.01 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Rapla KK 85:73 (21:22; 24:17; 24:18; 18:16)
Punktiviskajad: Marcus 28, Erik 26, Erki 13, Kiur 7, Mehis 7, Gervin 2, Rainis 2, Karl 2, Remi 2
11.01 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK - KK Paulus 82:75 (19:23; 19:16; 21:19; 23:17)
Punktiviskajad: Erik 21, Marcus 20, Erki 14, Remi 13, Gervin 5, Mehis 4, Arvan 3, Kiur 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning aitasid meid transpordiga!