Spordikooli A-klassi meeskond mängis Salva/Rock meeskondadega

BC Tarvas/Rakvere SK A-vanuseklassi poiste mängukalender viis neid laupäeval Tartusse, kus Tartu Ülikooli Spordihoones kohtuti Salva/Rock IV ja Salva/Rock V meeskondadega. Kahjuks kummaski mängus tabelisse võidupunkte ei saadud – Salva/Rock IV meeskonnale jäädi alla 65:86 ja Salva/Rock V meeskonnale kaotati tulemusega 73:80.

Päeva esimeses kohtumises Salva/Rock V meeskonna vastu oli tihedat mängu ning pingelist heitlust kogu kohtumine. Kuigi 1. veerandaja võitis Tartu meeskond 15:21, siis mängu teisel neljandikul vahet suuremaks paisutada ei lastud, mängides 2. veerandaja viiki 21:21 ning kaotades mängu esimese poole 6-punktiga 36:42. Puhkepausilt tagasi tulek ei toonud mängu suurt muutust, vaid jätkus endiselt tasavägine kohtumine, mis päädis küll tartlaste 3. veerandaja võiduga 24:20, ent vastus oli olemas ka rakverlastel, kes võitsid viimase veerandaja 18:13. Sellest jäi küll kahjuks kogu kohtumise võiduks väheks, ent võitluslik kohtumine kaotati 7-punktiga 73:80.

Teises kohtumises oli näha, et jõu- ja energiavarud pole ammendamatud. Mängu esimese perioodi kaotasime vaid 18:20, kuid vahe kasvas poolajaks 30:46 peale 2. mänguperioodi kaotusega 12:26. Sellega ei olnud aga rakverlased oma viimast vastust andnud ning 3. 10-minutilisel perioodil suutsid taas näidata punkt-punkti mängu, kui see periood kaotati vaid 18:20. Viimasekski veerandajaks suudeti kontsentreeruda ja ennast kokku võtta, kuigi oli näha juba mängupildis väsimuse märke. See periood kaotati 15:22. Mängu lõpuks olid tabloole märgitud lõpunumbriteks 65:86 Rocki meeskonnale.

01.02 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock V – 73:80 (15:21; 21:21; 24:20; 13:18)
Punktiviskajad: Mihkel Sergio 25, Jagmar 17, Mikk 12, Raiko 11, Jan-Erik 5, Marko 3
01.02 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock IV 65:86 (18:20; 12:26; 18:20; 15:22)
Punktiviskajad: Mihkel Sergio 18, Raiko 12, Marko 10, Mikk 8, Jan-Erik 8, Risto 6, Jagmar 5, Karl 4