BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi meeskond sai tabelisse võidulisa

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi meeskond mängis kolmapäeval Tallinnas Kalevi Spordihallis oma järjekordse Eesti Meistrivõistluste kohtumise, kui kohtuti BC Reaali meeskonnaga. Spordikooli poisid suutsid kohtumise võita tulemusega 88:56.

Spordikooli pallurid suutsid kohe avavilest alates oma mängu kenasti toimima saada, mille abil mängiti 1. mänguveerandi lõpuks sisse juba 17-punktiline eduseis 30:13. Hea hoog jätkus ka 2. veerandajal, mis kallutati enda kasuks 19:12. Pärast vaheaega suutsid küll vastased 3. veerandi võiduga 20:13 vahet mõne punkti võrra vähendada, kuid rakverlastel oli viimasel veerandajal vastus kohe olemas. Viimane periood võideti 23:11 ning kogu kohtumine 88:56.

05.02 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Reaal 88:56 (30:13; 19:12; 13:20; 26:11)
Punktiviskajad: Marcus 19, Arvan 13, Mehis 11, Gervin 11, Remi 8, Karl 7, Hanti 6, Erki 6, Erik 6, Rainis 2

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi järgmine Eesti Meistrivõistluste kohtumine toimub juba neljapäeval, 06. veebruaril, kui kell 17:00 algavas kohtumises Viimsi Algkooli võimlas minnakse palliplatsil vastamisi KK Viimsi meeskonnaga.