Spordikooli C1-vanuseklassi poisid alistasid KK Viimsi

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi meeskond võttis teist päeva järjest ette teekonna Harjumaale, kus neljapäevases kohtumises kohtuti Viimsi Kooli võimlas KK Viimsi võistkonnaga. Päev varem oldi Tallinnas vastamisi Kalevi Spordihallis BC Reaali meeskonnaga. Spordikooli poisid suutsid teist päeva järjest võidukalt kohtumise ära mängida ning võtta KK Viimsi vastu väärtusliku võidu 82:72.

Mitu päeva järjest väsitavad võistlussõidud ning pikad koolipäevad kuvasid spordikooli poiste mängupildist küll läbi, ent visalt ja võitluslikult endast parimat andes suudeti kogu kohtumine ära mängida. Rakverlased suutsid kõik mänguveerandajad võita ning iga perioodiga oma eduseisu samm-sammult kasvatada.

Mängu esimene neljandik oli kõige korviderohkem, kui spordikooli poisid saatsid palle läbi rõnga 27 punkti jagu ja viimsilased 25. Pärast seda rünnakuhoog küll veidi rauges, ent poolajale suutsime minna eduseisus 42:39, võites 2. veerandi 15:14. Ka mängu teisel poolel olime veidi paremad, haarates 3. 10-minutilise perioodi 18:15 võiduga enne otsustavat veerandaega eduseisu 60:54. Õnneks mängustsenaariumi viimane veerandaeg ei muutnud ja 22:18 veerandaja võiduga kindlustasime kogu kohtumise võidu 82:72.

Juba uuesti tuleb Tallinna teekond ette võtte esmaspäeval, 10. veebruaril, kui kell 19:00 Õismäe Pallimängude majas algavas kohtumises kohtutakse BC Rim meeskonnaga.

06.02 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Viimsi 82:72 (27:25; 15:14; 18:15; 22:18)
Punktiviskajad: Marcus 36, Mehis 13, Gervin 9, Remi 8, Erik 7, Karl 5, Erki 4