A-vanuseklassi poistele võit ning kaotus

BC Tarvas/Rakvere SK A-vanuseklassi meeskond mängis täna kodumängud Rakvere Spordihallis, kus võõrustati kahte Tartu meeskonda – Salva/Rock III ja Tartu Kalevit. Neist esimese vastu saadi küllaltki kindel võit tulemusega 71:62, kuid kahjuks tuli teises kohtumises lõpuminutitel vastu võtta ülinapp 2-punktiline kaotus 65:67.

BC Tarvas/Rakvere SK meeskond tegi mängupäevale alguse kohtumisega Salva/Rock III vastu. Kohe esimestest rünnakutest alates saadi oma rünnakuplaan toimima ning kaitses suudeti vastast hoida korvide saamisega kimpus. 1. veerandaja kallutasime enda kasuks 25:11. Ka teine veerandaeg möödus spordikooli kasvandike edukama rünnakutegevuse takti all ning selle veerandaja võiduga 18:14 olime poolajaks peal 43:25. Kolmaski mänguperiood ei toonud mängu suurt murrangut ning suutsime enda eduseisu veelgi kasvatada võites selle perioodi 19:15. Viimane mänguveerand kuulus vastastele 22:14. Kuigi nad said mängu lõpupoole oma ründetegevuse korralikult tööle, jäi sellest seekord väheks mängu võiduks, mille võttis BC Tarvas/Rakvere SK meeskond tulemusega 71:62.

Teiseks mänguks Tartu Kalevi meeskonnaga oli vaja ennast kiirelt kokku võtta, sest kahe mängu vahele jäi vähem kui tund. Sellest kohtumisest kulges tõeline punkt-punkti heitlus kogu 40-minutiks, kus võitjat ei suudetud enne otsustavaid lõpuhetki välja selgitada. Kohtumise esimesed kaks veerandaega võitsid tartlased 25:22 ja 14:12. Teist poolaega alustasime 3-punktilisest kaotusest. Mängu teine pool sarnanes esimesele, kus kumbki meeskond suurt eduseisu nautida ei saanud. Mängisime ennast 3. 10-minutilise mänguajaga vastastele veelgi lähemale, võites selle veerandi 15:14. Mängusaatuse otsustamine jäi lõpuhetkedele, kus häid momente jagus mõlemale meeskonnale. Väheke paremini suutsid need ära realiseerida külalised, kes võtsid mänguaja lõpuks võidu 67:65. Seega tänase mängupäeva kokkuvõtteks 1 võit ning 1 kaotus.

09.02 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock III 71:62 (25:11; 18:14; 19:15; 14:22)
Punktiviskajad: Mihkel Sergio 23, Mikk 18, Jagmar 13, Raiko 9, Karl 6, Risto 2
09.02 14:15 BC Tarvas/Rakvere SK – Tartu Kalev 65:67 (22:25; 12:14; 15:14; 16:14)
Punktiviskajad: Mihkel Sergio 32, Mikk 13, Raiko 9, Risto 5, Jagmar 4, Karl 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meid toetamas ning meile kaasa elamas!