Spordikooli C1-vanuseklassi poisid kaotasid lõpuga Rim meeskonnale

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi meeskond kohtus esmaspäeval kell 19:00 alanud kohtumises SK Rim meeskonnaga Tallinnas Õismäe Pallimängude majas. Kahjuks tuli seekord lõpuks alla vanduda SK Rim meeskonnale 73:84.

Parema lähte said kohtumisele kodusaalis mänginud tallinlased, kes said 1. veerandaja võidu tulemusega 21:12. Teisel mänguneljandikul näitasid oma kogu kohtumise kõige viljakamat ründetööd rakverlased, kes viskasid 33 punkti vastaste 12 vastu. Teisel poolajal hakkasid vastased spordikooli poiste poolt avapoolajal kätte mängitud 12-punktilist eduseisu tagasi mängima. Kolmandal 10-minutilisel veerandil olid vastased paremad 23:16. Kuid viimasele mänguperioodile läksime vastu ikkagi rakverlaste eduseisul 61:56. Viimase mänguneljandiku esimeses pooles õnnestus vastastel rünnakul korda saata ridamisi õnnestumisi ning vahespurt 17:2 andis neile eduseisu, mida viimaste minutitega enam spordikooli poistel tagasi mängida ei õnnestunud. Mänguaja lõppedes olid tablool SK Rim meeskonna võidunumbrid 84:73.

10.02 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – SK Rim 73:84 (12:21; 33:12; 16:23; 12:28)
Punktiviskajad: Erik 24, Marcus 17, Arvan 15, Mehis 7, Hanti 6, Erki 2, Karl 2