Südilt mänginud A-klassi poisid kaotasid Salva/Rock meeskonnale

Vigastustega kimpus BC Tarvas/Rakvere SK A-vanuseklassi meeskond näitas kolmapäeval Tartu Ülikooli Spordihoones toimunud kohtumises Salva/Rock IV meeskonna vastu võitluslikku ning südikat mängu. Kuid kahjuks pidi oma käesoleva hooaja Eesti Meistrivõistluste viimases kohtumises alla vanduma Tartu meeskonnale 59:73.

Mäng algas rakverlastele kenasti, kui 1. veerandajal visati 22 punkti vastaste 18 vastu. Kuigi rünnakutegevus järgmisel 10-minutil enam niivõrd edukas ei olnud, ei lastud ka vastaseid skooritegemisega hoogu. See veerandaeg kuulus vastastele 15:11, mis tähendas, et poolajale mindi viigiseisul 33:33. Teisel poolajal oli näha juba lühikese varumeeste pingiga spordikooli meeskonna poiste mängus väsimuse märke. 3. veerandaeg võideti vastaste poolt 18:14 ning viimane neljandik juba suuremalt 22:12. See tähendas kokkuvõttes mängulõppskooriks BC Tarvas/Rakvere SK meeskonnale kaotust 59:73.

12.02 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock IV 59:73 (22:18; 11:15; 14:18; 12:22)
Punktiviskajad: Raiko 23, Tristan Frederik 15, Risto 5, Priit 5, Jagmar 4, Richard 3, Marko 3, Jan-Erik 2