C1-vanuseklassi poistele võit BC Kalev/Viasat üle

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi poistel oli täna Tallinnas Siili Pallimängude majas Eesti Meistrivõistluste kohtumine BC Kalev/Viasat meeskonna vastu, mis suudeti enda kasuks kallutada tulemusega 76:69.

Kohtumine algas korviderohkelt ning 1. veerandaja lõpuks olid spordikooli poisid skoorinud veerandsada punkti ning sellele omakorda vastanud vastased 1 punktiga vähem. Rakverlased suutsid peaaegu samasugust rünnakutegevust edendada ka järgmisel perioodil ning kaitses veelgi tihedamalt vastastele peale käia, mille abil võideti see veerand 24:13.

Pärast võidetud avapoolaega 49:37, suutsid vastasted järgmise 10-minutiga vahet 3 punkti võrra tagasi mängida 3. veerandaja võiduga 16:13. Ent enam-vähem sama suurt eduseisu kui 3. veerandaja lõppedes suutsid kindlalt hoida BC Tarvas/Rakvere SK meeskonna pallurid lõpuni välja. Viimase veerandi 14:13 võiduga kindlustati kohtumise lõpuks väga väärt võit resultaadiga 76:69.

20.02 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Kalev/Viasat 76:69 (25:24; 24:13; 13:16; 14:13)
Punktiviskajad: Marcus 24, Erik 23, Mehis 9, Erki 8, Arvan 8, Hanti 6