B-vanuseklassi teine meeskond võitis oma vahegrupi

BC Tarvas/Rakvere SK B-vanuseklassi teine meeskond mängis oma Eesti Meistrivõistluste kaks viimast vahegrupikohtumist Sõmeru Põhikooli võimlas, kus võõrustati kahte Tartu linna meeskonda – Erkmaa KK II-d ja Salva/Rock II-te. Spordikooli meeskond suutis mõlemad tänased kohtumised võita ning kindlustas sellega ühtlasi endale täiseduga vahegrupi esikoha, võites kõik kuus vahegrupi kohtumist. Meie vahegruppi kuulus veel ka RSK sPORTKUNDA meeskond.

Päeva esimeses kohtumises visati pall mängu BC Tarvas/Rakvere SK II ja Erkmaa KK II meeskondade vaheliseks mõõduvõtuks. Mängu algusest paistis juba välja, et tänasest kohtumisest tuleb tasavägine ning võitluslik kohtumine. 1. veerandaja võitsid külalised 16:15 ning teine mänguneljandik mängiti viiki 15:15. Poolajapausile mindi Erkmaa KK eduseisul 31:30. Teise poolaja esimese poolega suutsime kaotusseisu tasa mängida 16:15 veerandaja võiduga ning enne viimast veerandaega oli seis viigis 46:46. Viimasel 10-minutilisel perioodil suutsid rakverlased kaitses veelgi enam vastast suruda ning rünnakul leidsid pallid hõlpsamini tee korvi. Mängu viimasel neljandikul tegid spordikooli poisid rünnakul 21 punkti vastaste 11 vastu ning panid sellega oma lõpp-paremuse maksma 67:57.

Õhtupoolne kohtumine Salva/Rock II meeskonnaga oli küllaltki tasavägine, kuid enamuse kohtumisest suutsid spordikooli kasvandikud hoida kerget initsiatiivi ja väikest eduseisu. Mängu algus oli rünnaku poolelt kogu kohtumise resultatiivseim, kui visati 21 punkti vastaste 14 vastu. Teise veerandaja küll vastased võitsid 16:13, ent pikemale hingetõmbepausile läksid eduseisus 34:30 ikkagi etapi korraldajaklubi pallurid. Mängu teisel poolel kasvatati spordikooli poiste poolt oma eduseisu võites 3. veerandaja 15:10 ning viimase 18:14. See andis kohtumise lõpptulemuseks BC Tarvas/Rakvere SK meeskonnale võidu 67:54.

Tänase kahe võiduga kindlustas BC Tarvas/Rakvere SK II meeskond omale vahegrupi esikoha Salva/Rock II meeskonna ees. Vahegrupi esikohaga kindlustati endale koht Eesti Meistrivõistluste B-vanuseklassi esiliiga Final Four turniiril. Selle vanuseklassi esiliiga 4 parema meeskonna osavõtul peetav Final Four turniiri toimumise toimumiskoht ja -kuupäevad on veel selgumisel, kuid anname sellest Teile esimesel võimalusel. Loodetavasti on võimalik Final Four turniiri korraldamisõigus endale saada BC Tarvas/Rakvere SK meeskonnal ja sel juhul toimuks see Rakveres. Teisest vahegrupist pääsevad Final Fouri SK Rim ja BC Kalev/Fenster.

02.03 11:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – Erkmaa KK II 67:57 (15:16; 15:15; 16:15; 21:11)
Punktiviskajad: Karl-Gustav 22, Hendry 10, Karl 10, Erik 8, Marcus 6, Markus 4, Jan-Erik 4, Gervin 3
02.03 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK II - Salva/Rock II 67:54 (21:14; 13:16; 15:10; 18:14)
Punktiviskajad: Marcus 16, Jan-Erik 12, Karl 10, Karl-Gustav 8, Hendry 6, Markus 5, Mehis 4, Erik 3, Gervin 3

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas!