A-vanuseklassi poisid võitsid treeningmängus KK Hito meeskonda

BC Tarvas/Rakvere SK A-vanuseklassi meeskond pidas maha sõpruskohtumise KK Hito meeskonnaga teisipäeval, 04. märtsil, Rakvere Spordihallis. Kohtumises võttis võidu kodumeeskond tulemusega 66:62.

Kohtumine kulges tõusude ja mõõnadega mõlema meeskonna jaoks. Esimese veerandi võitsid vastased 18:10, kuid sellele vastasid kohe spordikooli pallurid järgmise perioodi võiduga 16:5. Tänu sellele õnnestus meil poolajaks ette pääseda 3-punktiga 26:23. Kuid taaskord oli aeg vahetada mängu dikteerivat meeskonda ja selleks sai 3. veerandajal KK Hito, kes võitis selle veerandaja 24:19. Enne viimast veerandaega olime taga 2-punktiga 45:47. Ent nagu mängukäigule omapäraks, siis nüüd olid mänguohjad jällegist rakverlaste käes, kes neid hoidsid endi käes kindlalt ja viimase veerandaja võiduga 21:16 võitsid ka kogu kohtumise 66:62.

04.03 18:45 BC Tarvas/Rakvere SK - KK Hito 66:62 (10:18; 16:5; 19:24; 21:16)
Punktiviskajad: Mikk 21, Mihkel Sergio 17, Raiko 6, Kennert 4, Jan-Erik 4, Marko 3, Priit 3, Jagmar 3, Karl 2, Risto 2, Richard 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas!