C1-vanuseklassi poisid said Keila KK üle 2-punktise lisaajavõidu

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi meeskond pidas oma käesoleva hooaja viimase alagrupikohtumise Rakvere Spordihallis esmaspäeval, 03.03, kui kell 18:30 alanud kohtumises võeti mõõtu Keila KK meeskonnaga. Keila KK üle saadi 2-punktiline võit 1. lisaajal tulemusega 96:94.

Kohtumine algas võrdselt ning püsis seda kogu mängu vältel. Esimesed 10 minutit lõppesid viigiseisul 19:19. Suurt edu ei saanud kumbki meeskond nautida ka pärast järgnevat 10-minutilist perioodi, mille võitis spordikooli meeskond 19:15. Poolaeg kuulus meile 38:34.

Teine mängupool tõi küll esimesel 10-minutil punktise eduseisu suurenemise rakverlastele, kuid viimase veerandaja kallutasid enda kasuks Keila KK pallurid 23:18. Tablool mänguaja lõppedes terendasid viiginumbrid 80:80. See teadupärast tähendab korvpallireeglite kohaselt lisaaega.

Lisaajal anti korviraudadele valu mõlemalt poolt, kuna kahe meeskonna peale visati 5-minutilise perioodi jooksul 30 punkti. Edukamad olid õnneks selles BC Tarvas/Rakvere SK kasvandikud, kes skoorisid 16 punkti vastaste 14 vastu ning võitsid raske, ent väärtusliku võidu tulemusega 96:94.

Spordikooli poiste hooaeg jätkub juba käesoleval nädalavahetusel, kui Tallinnas Õismäe Pallimängude saalis algavad Eesti Meistrivõistluste vahegrupi mängud, kus vastasteks on Erkmaa KK, SK Rim ja Salva/Rock.

03.03 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK - Keila KK (96:94 (19:19; 19:15; 24:23; 18:23; 16:14)
Punktiviskajad: Marcus 39, Erik 30, Gervin 13, Arvan 6, Karl 3, Hanti 3, Erki 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning meid toetasid!