C1-vanuseklassi poisid vahegrupi esimeselt etapilt võitu kirja ei saanud

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi poistel oli käesoleval nädalavahetusel mängida Eesti Meistrivõistluste vahegrupi esimene etapp, mis toimus SK Rim meeskonna korraldamisel Õismäe Sportmängude Hallis. Vahegrupi turniiril mängivad hetkel põhiturniiri 4 parimat meeskonda, kelle hulgas lisaks BC Tarvas/Rakvere SK meeskonnale veel SK Rim, Erkmaa KK ja Salva/Rock.

Spordikooli poiste laupäevases ainukeses kohtumises olid vastasteks SK Rim meeskonna pallurid, kellele kohtumise lõpuks tuli alla vanduda 75:97. Esimesed 3 veerandaega möödusid kerge vastaste paremusega – 1. veerandaeg kaotati 19:21, 2. mänguneljandik 19:20 ja 3. periood 20:26. Vahe kasvas sedavõrd suureks alles viimasel veerandajal, mis kaotati 17:30.

Pühapäeval tehti avaetteaste Salva/Rock meeskonna vastu, kellele jäädi lõppkokkuvõttes alla 63:73. Mängu algus oli tasavägine – 1. veerandaja võitis spordikooli meeskond 17:16 ning kaotas teise 19:25. Pärast 36:41 kaotatud avapoolaega kasvas kaotusseis 3. veerandajal veelgi, mil jäime vastastele alla 8:20. Viimane veerandaeg suutsime küll 7 punkti tagasi mängida ja võita veerandaja 19:12, ent sellest jäi seekord võiduks väheks.

Viimane võimalus võiduarve avamiseks oli Erkmaa KK meeskonna vastu. Kui 1. veerandaja kaotasime 13:22, siis teise võitsime seevastu suurelt 35:11. Kuid teist poolaega enam sellise rünnakuefektiivsusega jätkata ei suudetud ning 3. mänguperiood kaotati 8:20 ja 4. veerand 13:23.

08.03 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK – SK Rim 75:97 (19:21; 19:20; 20:26; 17:30)
Punktiviskajad: Erik 25, Marcus 18, Gervin 14, Mehis 12, Arvan 4, Hanti 2
09.03 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock 63:73 (17:16; 19:25; 8:20; 19:12)
Punktiviskajad: Marcus 26, Erik 14, Gervin 11, Meltsa 11, Hanti 1
09.03 15:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Erkmaa KK 69:76 (13:22; 35:11; 8:20; 13:23)
Punktiviskajad: Marcus 28, Gervin 20 (6 3p), Mehis 9, Erik 8, Erki 2, Hanti 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas ning aitasid meid transpordiga!