Spordikooli B-vanuseklassi III meeskond sai juurde 2 võitu

BC Tarvas/Rakvere SK B-vanuseklassi III meeskond mängis täna oma järjekordsed Eesti Meistrivõistluste kohtumised Rahu Hallis, kus mõõtu võeti Viljandi SK ja Valga KK/Kuldre Kooli meeskondadelt. Spordikooli meeskond saavutas tänaselt etapilt 2 võitu, kui Viljandi SK meeskond alistati 50:47 ja Valga KK/Kuldre Kooli oma 76:74.

Spordikooli poiste meeskonna mängumootor ei tahtnud hommikul kell 10:00 alanud kohtumises hästi käivituda. Väga korvidevaese 1. veerandaja mängisime viiki 8:8, ent kaotasime 2. 10.-minutilise perioodi 9:17. Poolajaks olime tagaajajarollis ning tagasi mängimist ootas kaotusseis 17:25. Kuid teisel poolajal oli rakverlaste veelgi agressiivsem ja märksa resultatiivsem ning 3. perioodi võitsime 22:10. Kuigi viimasel veerandajal olid paremad vastased 12:11, kuulus siiski kohtumise võit BC Tarvas/Rakvere SK meeskonnale 50:47.

BC Tarvase järelkasvu meeskonna vastaseks teiseks kohtumiseks oli Valga KK/Kuldre Kooli meeskond, kes võitis mõlemad avapoolaja veerandajad – neist esimese 17:15 ja teise 17:16. Poolajapausi saabudes olime ka selles kohtumises kaotusseisus ning sedapuhku resultaadiga 32:34. Spordikooli poiste kogu kohtumise tulemuslikuim veerandaeg ka teises kohtumises oli 3. veerandaeg, mil vastaste korvi visati 31 punkti ja endale lasti vastata vaid 15 punktiga. Viimasel veerandajal olid küll vastased agarad vahet tagasi mängima, kuid kodumeeskond võttis sellest hoolimata oma ning võitis kohtumise 76:74.

BC Tarvas/Rakvere SK III meeskonda ootavad ees järgmised kohtumised Eesti Meistrivõistlustel tuleva nädala pühapäeval samuti Rahu Hallis, kui vastasteks on Räpina SK ja Parksepa SK/Võru.

16.03 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK III - Viljandi SK 50:47 (8:8; 9:17; 22:10; 11:12)
Punktiviskajad: Tanner 11, Arvan 8, Järt 7, Eduard 6, Kristjan 5, Oliver 4, Erki 4, Margus 3, Marek 2
16.03 14:30 BC Tarvas/Rakvere SK III – Valga KK/Kuldre Kool 76:74 (15:17; 16:17; 31:15; 14:25)
Punktiviskajad: Kristjan 20, Tanner 19, Arvan 13, Järt 7, Eduard 7, Marek 4, Timo 2, Oliver 2, Erki 2

Suured tänud kõigile, kes käisid meile täna kaasa elamas ning meid toetamas!