B-vanuseklassi II meeskond täna võidulisa ei saanud

Täna kohtusid Rakvere Spordihallis kell 18:30 alanud Eesti Meistrivõistluste B-vanuseklassi kohtumises omavahel BC Tarvas/Rakvere SK II ja I meeskonnad, millest väljus võitjana I meeskond tulemusega 73:90.

Spordikooli I meeskond suutis oma kerge paremuse maksma panna igal veerandajal. 1. 10-minutilise perioodi kaotasime vastastele vaid 2-punktiga 19:21. Suurima veerandaja kaotuse pidime vastu võtma 2. veerandajal, kui jäime alla 17:26. Pärast poolajapausi tegid kerge vahespurdi vastased, kes kasvatasid vahepeal eduseisu juba 20 punkti peale. Kuigi spordikooli teise meeskonna palluritel õnnestus mitmeid kordi vahe 10 punkti lähedale mängida, siiski vastasele enam ohtlikuks ei saadud. 3. perioodi kaotasime 23:27 ja viimase veerandaja 14:16. Seega  mänguaja lõppedes kuulus võit vastastele resultaadiga 73:90.

24.03 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – BC Tarvas/Rakvere SK I 73:90 (19:21; 17:26; 23:27; 14:16)
Punktiviskajad: Karl-Gustav 23, Tristan Frederik 13, Jan-Erik 8, Karl 7, Erik 6, Marcus 5, Mehis 3, Hendry 3, Gervin 3

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas!