B-vanuseklassi poisid eliitseltskonnas võidulisa hankida ei suutnud

BC Tarvas/Rakvere SK B-vanuseklassi teine meeskond mängis oma järjekordsed 3 kohtumist Eesti Meistrivõistluste eliitseltkonnas, kus seekord Rahu Hallis mindi kahel päeval vastamisi Keila KK, KK Tallinn/Tallinna Kalev ja BC Tarvas/Rakvere SK I meeskondadega. Kahes mängus olid spordikooli kasvandikel võiduvõimalused olemas, kuid kahjuks seekordselt etapilt võidulisa juurde endale tabelisse hankida ei suudetud.

Laupäeval esimeses kohtumises kohtuti Keila KK meeskonnaga, kelle vastu kulges kogu kohtumine väga tasavägiselt kuni lõpuni välja. 1. veerandaja kaotasime 15:16 ning 2. perioodi 16:20. 1. veerandajal teisel poolajal võitsime 18:15, kuid kahjuks kaotasime viimase veeandi 21:26. Viimasel veerandil enne lõppu juhtisime küll mängu, kuid vastased olid lõpuminutitel enesekindlamad ja mängukaotus tulemusega 70:77 oli tõsiasi.

Laupäeva õhtupoolne kohtumine KK Tallinn/Tallinna Kalev meeskonnaga kulges selgelt tugevama pealinna meeskonna dikteerimisel ning kohtumise võit kuulus neile šotiga 92:58. 1. 10-minutilise perioodi kaotasime 12:18 ning 2. kindlalt 7:27. Pärast poolajapausi jäime 3.-ndal 10-minutilisel mänguajal selgelt vastasele alla 12:26. Viimase veerandi suutsime aga võita 22:21.

Kohtumine BC Tarvas/Rakvere SK I meeskonna vastu kujunes üheks tasavägisemaks sellel etapil, kus lõpuks tuli vastasele alles alla vanduda 1. lisaajal 74:81. Kusjuures lisaaja viimased minutid mängiti spordikooli teise meeskonna poolt kolmekesi, kuna vilemehed olid ülejäänud mängumehed jõudnud mängust välja vilistada selleks ajaks. Mäng algas paremini spordikooli II meeskonna jaoks, kes võitis 1. perioodi 18:15 ning kaotas teise napimast napimalt 13:14. Poolajaks olime ees 31:29.

Pärast poolaja pausi õnnestus meil 3. veerandajal eduseisu kasvatada veelgi 19:14 veerandaja võiduga. Ent viimane veerandaeg olime küll üle 10-punkti ees, kuid kahjuks ei suutnud vanemate vastaste vastu edu hoida ja viimase veerandaja kaotus 20:27 tähendas normaalaja lõppedes viigiseisu 70:70. Sellele järgnes lisaaeg, mille võitsid vastased 4:11, kuna kolmekesi korvpalliplatsil oma tegemisi ajada on küllaltki keeruline. Mängu lõpptulemuseks kujunes BC Tarvas/Rakvere SK I meeskonna võit resultaadiga 81:74.

12.04 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK II - Keila KK 70:77 (15:16; 16:20; 18:15; 21:26)
Punktiviskajad:
Karl-Gustav 20, Erik 14, Karl 13, Jan-Erik 9, Marcus 8, Tristan Frederik 3, Mehis 2, Hendry 1
12.04 17:15
BC Tarvas/Rakvere SK II – KK Tallinn/Tallinna Kalev 58:92 (12:18; 7:27; 12:26; 22:21)
Punktiviskajad: Karl-Gustav 16, Marcus 8, Gervin 8, Karl 7, Mehis 7, Jan-Erik 6, Hendry 3
13.04 10:00
BC Tarvas/Rakvere SK II – BC Tarvas/Rakvere SK I 74:81 (18:15; 13:14; 19:14; 20:27; 4:11)
Punktiviskajad: Karl-Gustav 20, Marcus 18, Karl 13, Tristan Frederik 11, Jan-Erik 5, Hendry 4, Mehis 3

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas!