Sprdikooli C1-vanuseklassi poisid SK Rim meeskonna vastu ei saanud

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi meeskonnal hakkavad läbi saama Eesti Meistrivõistluste vahegrupimängud ning neis ühes viimastest kohtuti neljapäeval kell 19:00 Tallinnas Õismäe Sportmängude Hallis SK Rim meeskonnaga. Kaotasime kohtumise lõppkokkuvõtteks 73:89.

Spordikooli meeskonna jaoks algas kohtumine tasavägiselt ning 1. veerandaeg lõppes vastaste 1-punktilise paremusega 20:19. Mängu kõige kehvema rünnaku- ja kaitsetegevusega veerandajaks kujunes meie jaoks 2. periood, kui selle kaotasime 11:29. Pärast poolajapausilt naasmist ja mängu jätkumist, mängisime 3. 10-minutilise veerandi vastastega viiki 19:19. Viimasel veerandajal suutsime vahet veel 4-punkti jagu vähendada, võites selle mänguperioodi 25:21, kuid kohtumise võiduks jäi sellest väheks. Mänguaja lõpusireeni kõlades olid tablool SK Rim meeskonna võidunumbrid 89:73.

Spordikooli poiste jaoks 2 viimast vahegrupikohtumist toimuvad eeloleval pühapäeval Tartus, kus kohtutakse Erkmaa KK ja Salva/Rock meeskondadega.

17.04 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – SK Rim 73:89 (19:20; 11:29; 19:19; 25:21)
Punktiviskajad: Marcus 29 (teenis 24 vv-d), Gervin 9, Mehis 9, Karl 7, Arvan 7, Hanti 5, Remi 5, Erki 2