C1-klassi poisid lõpetasid vahegrupimängud 2 kaotusega

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi meeskond pidas täna Tartus oma 2 viimast vahegrupikohtumist, mille raames kohtuti Erkmaa KK ja Salva/Rock meeskondadega. Kahjuks tuli vahegrupimängud lõpetada 2 kaotusega, kui Salva/Rock meeskonnale jäädi alla 74:100 ning Erkmaa KK-le 41:43.

Esimeses kohtumises Salva/Rock meeskonna vastu rebisid vastased juba 1. poolaja lõpuks sisse 21-punktilise eduseisu, võites 1. veerandajal rakverlasi 14:30 ja 2. perioodil 19:24. Pärast kaotatud avapoolaega seisuga 33:54, jätkati teist poolaega Rakvere meeskonna poolt paremini. 3. veerandaeg kaotati 3-punktiga 17:20 ning viimane periood 2-punktiga 24:26. See tähendas mängu kokkuvõttes kaotust tulemusega 74:100.

Teises kohtumises Erkmaa KK vastu olid korvid väga keerulised tulema mõlemalt poolt ning harva tuleb ette kohtumisi, kus kumbki meeskond ei suuda 50-punkti mänguaja lõppedes kokku saada. 1. veerandaeg võideti spordikooli kasvandike poolt 9:8 ning 2. veerand kaotati sama tulemusega. See tähendas poolajaks viigiseisu 17:17. Teisel poolajal olid mõlemad meeskonnad küll mõnevõrra resultatiivsemad, kuid kahjuks olid seda 2-punkti võrra enam vastased. 3. mänguperiood võideti tartlaste poolt 7:10. Viimase veerandaja küll võitsime meie 1-punktiga 17:16, kuid sellest jäi kohtumise võitmiseks väheks. Pidime vahegrupi viimases kohtumises vastu võtma kaotuse tulemusega 41:43.

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi meeskond kohtub Eesti Meistrivõistluste veerandfinaalkohtumistes BC Kalev/Viasat meeskonnaga. Veerandfinaalide toimumisajad peaksid paika saama esmaspäevase päeva jooksul ning informeerime Teid sellest esimesel võimalusel.

20.04 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock 74:100 (14:30; 19:24; 17:20; 24:26)
Punktiviskajad: Marcus 29, Arvan 15, Gervin 9, Hanti 8, Erki 4, Remi 3, Karl 3, Rainis 2, Mehis 1
20.04 16:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Erkmaa KK 41:43 (9:8; 8:9; 7:10; 17:16)
Punktiviskajad: Marcus 17, Gervin 9, Arvan 5, Mehis 5, Rainis 3, Hanti 2

Suured tänud kõigile, kes aitasid meid täna transpordiga ning käisid meile kaasa elamas!