C1-vanuseklassi poisid alustasid veerandfinaaliseeriat BC Kalev/Viasat meeskonna vastu võidukalt

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi meeskond alustas täna Eesti Meistrivõistluste veerandfinaalseeriat BC Kalev/Viasat meeskonna vastu koduhallis, Rakvere Spordihallis, kus pall visati mängu kell 18:30. BC Tarvas/Rakvere SK meeskonnal õnnestus tänane kohtumine võita tulemusega 73:64 ning asus 2 võiduni peetavat veerandfinaalseeriat juhtima 1:0.

BC Tarvas/Rakvere SK meeskond alustas mängu väga resultatiivselt ning asus pärast 1. veerandaega juhtime 28:22. Teisel veerandajal suudeti oma kaitsemängu parandada ja vastased hoida 8 punkti peal.  Omalt poolt suudeti vastata vastaste 8-le punktile 17 punktiga. Pikemale puhkepausile riietusruumi mindi kodumeeskonna eduseisul 45:30.

Pärast järelemõtlemisaega asusid meeskonnad taas väljakule ning 3. perioodil mängisid meeskonnad veerandaja seisu viiki 15:15. Kuigi viimasel veerandajal õnnestus vastastel asuda mõnevõrra vahet vähendama, siis alla 7 punkti see enam ei vähenenud. Rakvere meeskond suutis mängu lõpuni mängida eduseisu hoides ning võttis väärt võidu tulemusega 73:64.

Veerandfinaalseeria 2. kohtumine peetakse järgmise nädala kolmapäeval, 30.04, algusega kell 17:00 Kristiine Pallimängude Majas.

25.04 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Kalev/Viasat 73:64 (28:22; 17:8; 15:15; 13:19)
Punktiviskajad: Marcus 42 (teenis 23 vabaviset), Gervin 12 (4 3p), Mehis 9, Arvan 6, Erki 4

Suured tänud kõigile, kes olid täna meid saalis toetamas ning meile kaasa elamas!