B-vanuseklassi teine meeskond jätkab mänge 7.-10. kohale

BC Tarvas/Rakvere SK B-vanuseklassi teise meeskonna jaoks jätkusid täna mängud Eesti Meistrivõistluste eliitseltskonnas, kus ollakse konkurentsis veel maksimaalselt 7. kohale. Täna Rapla KK-ga peetud kohtumise võitja jätkas mänge 7.-10. kohale ning kaotaja mängib 11.-12. kohale. BC Tarvas/Rakvere SK B-vanuseklassi teisel meeskonnal õnnestus täna kell 12:00 Rahu Hallis alanud kohtumises Rapla KK meeskond alistada 80:64 ja jätkab seega 7. koha poole püüdlemist.

Mängu 1. poolajal jäid spordikooli kasvandikud mitmel korral 7 punktiga taha, kuid suutsid iga kord selle suhteliselt kiiresti tasa mängida. Kohtumise 1. 10-minutiline periood lõpetati viigiseisul 19:19. Mäng ei saanud liidrit endale ka 2. veerandaja lõpuks, kuna see periood mängiti samuti viiki 20:20 ning poolajaks oli seis 39:39.

Kuid mängu käiku suutsid tuua rõõmustava pöörde koduhallis mänginud spordikooli pallurid 3. veerandajal, kes olid kaitses väga agressiivsed ning suutsid rünnakul üles võtta ridamisi õnnestunud rünnakuid. Selle perioodi võitsime 20:8. Alates 3. veerandaja keskpaigast suutsid BC Tarvase noortetiimi pallurid 10 ja enam punktilist vahet hoida ning seda kuni mängu lõpuni. Viimase perioodi võitsime 21:17 ja vormistasime kohtumise lõppnumbriteks 80:64.

7.-10. koha mängud toimuvad järgmisel nädalavahetusel, 03.-04. mail, Rakveres, kuid nende täpne toimumiskoht ja ajakava saab selgemaks loodetavasti lähipäevil ja siis ka selle info Teieni edastame.

27.04 12:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Rapla KK 80:64 (19:19; 20:20; 20:8; 21:17)
Punktiviskajad: Karl-Gustav 25, Marcus 17, Karl 14, Tristan Frederik 10, Hendry 7, Jan-Erik 4, Gervin 3

Suured tänud kõigile, kes käisid meile täna kaasa elamas ning meid toetamas!