A-vanuseklassi poisid pidasid Salva/Rock meeskondadega sõpruskohtumisi

BC Tarvas/Rakvere SK A-vanuseklassi meeskonna pallurid mängisid täna Tartus Tartu Ülikooli Spordihoones kaks treeningkohtumist Salva/Rock meeskondadega. Kahjuks mõlemas kohtumises tuli küll vastastele alla vanduda, kuid kõigile kaasolnud mängijatele jagus mänguaega ning võitluslikkust mõlemas kohtumises oli kõvasti. Esimese kohtumise kaotasime 72:103 ning teise 66:76.

Esimene kohtumine Salva/Rocki meeskonna A-vanuseklassi vanemate pallurite vastu algas kohe küllaltki suure allajäämisega 1. veerandajal, mille kaotasime 12:29.  Kuid omakorda 2. veerandil suutsid oma selge paremuse maksma panna rakverlased, kes selle perioodi võitsid 28:21. Poolajapausile läksime kodumeeskonna eduseisul 40:50.

Teisel poolajal aga vahet meil vähendada ei õnnestunudki, vaid see kasvas mängu lõpuks veelgi. 3. 10-minutilise mänguaja kaotasime 16:25 ning viimasel veerandajal jäime vastastele alla 16:28. Seega mängu kokkuvõtteks kaotus numbritega 72:103.

Päeva teises kohtumises, kus vastaseks enda vanused mängumehed, olid võiduvõimalused spordikooli kasvandikel märksa suuremad. Kohtumise 1. veerandaeg mängiti kohe viiki 15:15. Teise perioodi suutsid enda kasuks kallutada külalismeeskonna pallurid 28:17 ning pääsesime poolajaks ette 43:32.

Mängus võitja saatust otsustavad sündmused leidsid aset 3. veerandil, kui meil tekkisid korvideviskamisega suured raskused, ent vastastel maandusid pallid korvis väga hea protsendiga. Nagu vana tõdegi ütleb, et kui ise ei viska, visatakse Sulle ning neid palle sopsas meie korvi 28 punkti võrra, kuid ise suutsime resultatiivselt lõpetada rünnakuid ainult 7 punkti jagu. Viimane veerandaeg kulges sõpruskohtumisele omaselt võrdselt ning sõbralikult ja see veerandaeg mängiti viiki 16:16. Mängu lõppseisuks seega 66:76 Salva/Rock meeskonna kasuks.

01.05 13:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Salva/Rock `96 72:103 (12:29; 28:21; 16:25; 16:28)
Punktiviskajad: Mihkel Sergio 19, Karl 12, Priit 10, Risto 9, Jan-Erik 8, Kennert 8, Oliver 6, Richard 2
Punktiviskajad: Kennert 20, Mihkel Sergio 16, Priit 13, Karl 8, Risto 6, Richard 2, Jan-Erik 2