C1-vanuseklassi poistel veerandfinaalseeriat lõpetada veel ei õnnestunud

BC Tarvas/Rakvere SK C1-vanuseklassi meeskond pidas teise Eesti Meistrivõistluste veerandfinaalkohtumise BC Kalev/Viasat meeskonna vastu kolmapäeval, 30. aprillil, algusega kell 17:00 Kristiine Pallimängude Majas. Kahjuks ei suutnud BC Tarvas/Rakvere SK meeskond veerandfinaalseeriat lõpetada, kaotades kohtumise Tallinna meeskonna vastu 57:79.

Kohtumine algas tasavägiselt, ent 1. mänguperioodi lõpuks said 4-punktilise edu kätte tallinlased 21:17. Teisel perioodil võtsid vastased Rakvere meeskonna vastu juurde eduseisu 10 punkti jagu, võites veerandaja 21:11.

Mängupildis suuri muutusi pärast puhkepausi ei toimunud ning ka teisel poolajal olid mõlemal veerandajal paremad vastasmeeskonna pallurid, kallutades 3. veerandaja enda kasuks 19:17 ja 4. 10-minutilise perioodi 18:12. Seega mängu lõpuvile kõlades olid tablool kahjuks seekord BC Kalev/Viasat meeskonna võidunumbrid 57:79.

Veerandfinaalseeria otsustav, 3. kohtumine, toimub järgmisel nädalal, kuid hetkel pole veel lõplikult selge selle kohtumise toimumiskoht ega -aeg. Kui see selgub, siis anname sellest Teile esimesel võimalusel teada.

30.04 17:00 BC Tarvas/Rakvere SK – BC Kalev/Fennster 57:79 (17:21; 11:21; 17:19; 12:18)
Punktiviskajad: Erik 29, Mehis 9, Arvan 5, Hanti 4, Gervin 3, Remi 2, Rainis 1, Erki 1