B-vanuseklassi teisele meeskonnale Eesti Meistrivõistlustelt 8. koht

BC Tarvas/Rakvere SK B-vanuseklassi teise meeskonna jaoks kulmineerusid Eesti Meistrivõistluste mängud täna 7.-10. koha mängudega. Esmalt alistati hommikupoolses kohtumises BC Kalev/Fennster meeskond 75:55, kuid teises kohtumises tuli alla vanduda BC Tarvas/Rakvere SK esimesele meeskonnale 67:79.

Madis ja Tõnis Putko juhendamisel mängivad poisid kohtusid 7.-8. koha mängule pääseja üle otsustavas kohtumises BC Kalev/Fennster meeskonnaga, kellega kohtuti sellel hooajal korra ka B-vanuseklassi Eesti Meistrivõistluste esiliiga finaalis. Selle kohtumise teadupärast BC Tarvase järelkasvumeeskond võitis ning õnneks sellise stsenaariumiga läks ka tänane kohtumine.

Kohtumine algas väga tasavägiselt ning haaravalt, kus 1. veerandaja lõpuks suutsid punktise paremuse maksma panna vastased 16:15. Seevastu aga teisel veerandajal võtsid mänguohjad enda kätte kodumeeskonna pallurid ja võitsid veerandi 21:15 ning asusid poolajapausiks juhtima 36:28.

Pärast poolajapausi suutsid vastased mängida 3. veerandaja keskpaigaks kohtumise seisu viiki 40:40. Aga pärast seda tegid rakverlased omakorda vastu 18:2 vahespurdi ja läksid viimasele veerandajale eduseisus 58:42. Kohe 4. veerandaja alguses suutsid vilemehed 2 Rakvere põhimeest pingile vilistada, ent sellest hoolimata ei andnud enam koduvõistkond eduseisu käest, mis vahepeal vähenes ka 7-punkti peale. Närvilises ning emotsionaalses rütmis kulges mäng lõpuni ning võtsime võidu tulemusega 75:55. See tagas meile kohtumise 7.-8. kohale BC Tarvas/Rakvere SK I meeskonna vastu.

7.-8. koha mängus läksime kokku BC Tarvas/Rakvere SK I meeskonnaga. Teise meeskonna koosseisus mängivad enamasti 1999.-2000 a.s. poisid, kuid Eesti Meistrivõistlusi peetakse 1998 a.s. poiste arvestuses. Esimesel veerandajal suutsid nooremad poisid vanematele tõsiselt vastu hakata ning kaotasid veerandaja 16:19. Teisel veerandajal said vastased väga hea protsendiga palle korvist läbi ning võtsid veerandaja võidu 29:17. Kuigi pärast poolajapausi kaotasime 3. perioodi vaid 16:13 ning võitsime viimase 10-minutilise perioodi 21:15, jäi sellest kohtumise võiduks väheks. Viimasel veerandajal saime küll mitmel korral veel mängu sisse ning vahe vähenes alla 10 punkti, kuid lõpusireeni kõlades olid tablool esimese meeskonna võidunumbrid 67:79.

BC Tarvas/Rakvere SK B-vanuseklassi teine meeskond mängis 2013/2014 hooajal järgmises koosseisus:

Treener: Tõnis Putko

04.05 10:00 BC Tarvas/Rakvere SK II – BC Kalev/Fennster 75:55 (15:16; 21:12; 22:14; 17:13)
Punktiviskajad: Erik 17, Tristan Frederik 11, Jan-Erik 11, Karl 10, Gervin 9, Hendry 9, Karl-Gustav 7, Mehis 2
04.05 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – BC Tarvas/Rakvere SK I 67:79 (16:19; 17:29; 13:16; 21:15)
Punktiviskajad: Tristan Frederik 17, Karl-Gustav 17, Karl 13, Hendry 9, Jan-Erik 6, Mehis 5

Suured tänud kõigile, kes käisid meile täna kaasa elamas ning on meid läbi hooaja toetanud ja andnud omapoolse panuse poiste tulemusse!