19.-21. septembrini toimub Vinni Spordikompleksis IV Spadematron Cup

IV Spadematron Cup plakatBC Tarvas/Rakvere SK meeskonna eestvedamisel korraldatakse 19.-21. septembrini Vinni Spordikompleksis 1999 a.s. poistele mõeldud rahvusvaheline noorte korvpalliturniir IV Spadematron Cup. Juba on saanud traditsiooniks, et võimaluse korral korraldatakse igal sügisel üks rahvusvaheline noorte korvpalliturniir, et pakkuda mänguvõimalusi BC Tarvas/Rakvere SK noortemeeskondadele. Nii ka tänavu aasta, kui 8 meeskonda alustavad võistlust esikohakarikale juba sellel reedel, 19. septembril.

Turniiril löövad kaasa lisaks korraldajaklubi BC Tarvas/Rakvere SK I ja II meeskonnale veel Keila KK, Audentese SK ja RSK sPORTKUNDA võistkonnad Eestist, Masu Basket ning Kotka KTP tiimid Soomest ja Vilniuse Visu Kartu esindus Leedust.

IV Spadematron Cup turniiritabelA-alagrupis kohtuvad omavahel BC Tarvas/Rakvere SK I, RSK sPORTKUNDA, Audentese SK ja Kotka KTP. B-alagrupis lähevad omavahel kokku BC Tarvas/Rakvere SK II, Keila KK, Vilniuse Visu Kartu ja Masu Basket

Avakohtumiseks visatakse pall mängu reedel, 19. septembril, kell 10:00, kui omavahel astuvad vastamisi BC Tarvas/Rakvere SK II ja Keila KK. BC Tarvas/Rakvere SK I meeskonna avaesitusele võib tulla kaasa elama samal päeval, kui kell 12:30 algavas matšis minnakse vastamisi RSK sPORTKUNDA meeskonnaga.

Kõik saali omadele kaasa elama ning aitame Virumaa meeskondade edukatele esitustele omalt poolt kaasa!

<- Tagasi eelmisele lehele