BC Tarvas/Rakvere SK U18 meeskond piirdus Eesti Karikavõistlustel avaringiga

BC Tarvas/Rakvere SK U18 meeskonnale loositi Eesti Karikavõistluste avaringi vastaseks Audentese SG meeskond, kellega kohtuti laupäeval, 04. oktoobril, Audentese Spordihallis. Spordikooli esindus kaotas kohtumise lõpptulemusega 47:108 ning sellel hooajal Eesti Karikavõistlustel järgmisesse ringi ei jõudnud.

Kohtumise alguses võtsid liidriohjad enda kätte kohe Audentese Spordigümnaasiumi pallurid, kes avaveerandi lõpuks said juba soliidse edu 31:12. Teine veerandaeg oli skoori poolest esimesele sarnane ning selle võitis samuti Tallinna meeskond 30:13. Teisel poolajal viskasid võõrustajad järelejäänud veerandaegadel vastavalt 23 ja 24 punkti ning sellele suutsid külalised vastata 9 ja 13 punktiga. Mängu lõpptulemus Audentese SG meeskonna kasuks 108:47.

04.10 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Audentese SG 47:108 (12:31; 13:30; 9:23; 13:24)
Punktiviskajad: Mikk 16, Raiko 15, Kennert 6, Erik 4, Marcus 3, Jan-Erik 2, Karl 2