U16 vanuseklassi teisele meeskonnale hooaja avaetapilt võit ja kaotus

BC Tarvas/Rakvere SK U16 vanuseklassi teine meeskond alustas oma 2014/2015 hooaega täna, kui Rakveres Rahu Hallis toimunud avaetapil võõrustati Paide KK 7 ja VPK meeskondi. Päeva kokkuvõttes saavutas BC Tarvas/Rakvere SK II meeskond esimeselt etapilt 1 võidu ning 1 kaotuse, võites Paide KK 7 meeskonda 109:19 ning jäädes alla VPK võistkonnale 55:100.

Mängupäeva alustuseks kohtuti meeskonnaga Eestinaa südamest, kust oli külla sõitnud Paide KK 7 meeskond. Kohe mängu alguses said kindlalt eest ära kodumeeskonna pallurid ning kasvatasid vahe juba 1. 10-minutilise mänguaja lõpuks 29:8 peale. Teisel mänguperioodil suurenes veerandaja 34:5 võiduga rakverlaste eduseis juba poolajaks 63:13 peale. Teisel poolajal mängupildis kummaltki poolt suurt muutust ei toimunud ning ka järgmised kaks veerandaega võitis spordikooli meeskond. Sedapuhku vastavalt tulemustega 28:2 ja 28:4. Mängu lõppseisuks 109:19 rakverlaste kasuks.

Õhtupoolses kohtumises VPK meeskonna vastu jäime avaveerandaja järel kohe kaotusseisu 8:31 ning poolajapausini allesjäänud mänguaja kaotasime 16:27. See tähendas pikemale puhkepausile minekut seisult 24:58. Teine poolaeg kulges Rakvere meeskonna jaoks resultatiivsemalt ning järelejäänud veerandaegadel skooriti vastavalt 17 ja 14 punkti. Vastased vastasid omalt poolt aga 19 ja 23 punktiga ning see tähendas lõppskoori mängutablool VPK meeskonna kasuks 100:55.

05.10 10:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – Paide KK 7 109:19 (29:8; 34:5; 28:2; 28:4)
Punktiviskajad: Tanner 23, Remi 23, Hanti 22, Margus 18, Rainis 15, Timo 10, Eduard 1
05.10 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK II – VPK 55:100 (8:31; 16:27; 17:19; 14:23)
Punktiviskajad: Timo 18, Remi 16, Hanti 8, Tanner 7, Rainis 6

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas!