U16 vanuseklassi poisid piirdusid karikavõistlustel avaringiga

BC Tarvas/Rakvere SK U16 vanuseklassi meeskond kohtus Eesti Karikavõistluste avaringis KK Pauluse meeskonnaga esmaspäeval, 13,  oktoobril Pärnu Spordihallis kell 18:30 alanud kohtumises. Rakvere meeskond pidi lõpusekunditel vastastele alla vanduma napilt 73:75.

Kohtumise esimene veerandaeg oli küllaltki punktidevaene ning selle võitsid võõrustajad 15:12. Järgmisel 10-minutilisel perioodil skoorisid vastased 19 punkti ning meie vastasime 24 punktiga. Poolajaks olime saanud ette 36:34.

Kui puhkus puhatud ja plaanid teiseks poolajaks paika pandud, jätkus kohtumine järgmisel veerandil kodumeeskonna initsiatiivil, mis tähendas veerandaja võitu neile 23:10. Viimasel veerandil mängisid end Rakvere meeskonna pallurid taas mängu tagasi ning seis oli loetud sekundid enne lõppu veel viigis 73:73. Kuid normaalaja viimastel sekunditel suutsid vastased palli veel viimast korda selles kohtumises korvi toimetada ning vastu tuli võtta napp kaotus 73:75.

13.10 18:30 BC Tarvas/Rakvere SK – KK Paulus 73:75 (12:15; 24:19; 10:23; 27:18)
Punktiviskajad: Erik 25, Marcus 24, Mehis 11, Erki 4, Tristan Frederik 4, Hendry 3, Rainis 2