U18 meeskond võitis treeningkohtumises Simuna Artistoni meeskonda

BC Tarvas/Rakvere SK U18 vanuseklassi meeskond mängis täna algusega kell 19:00 Simuna Kooli võimlas sõpruskohtumise Lääne-Virumaa esiliigas mängiva Simuna Artistoni meeskonnaga, kelle vastu saadi võit tulemusega 75:64.

Kohtumise esimene veerandaeg möödus küllaltki korvidevaeselt ning pärast 10-minutilist mänguaega olid tablool viiginumbrid 12:12. Teisel mänguperioodil õnnestus mäng resultatiivsemalt toimima saada BC Tarvase järelkasvumeeskonnal, kes võitis selle veerandi 21:16 ning asus poolajaks eduseisu 33:28.

Mängu teine poolaeg kulges samuti väga tasavägiselt ning 3. mänguneljandiku suutsime oma kasuks pöörata vaid 1 punktiga 19:18. Mängu viimane ehk neljas veerandaeg kuulus samuti meile ning seekord tulemusega 23:18. See andis mängu kokkuvõtteks võidu BC Tarvas/Rakvere SK meeskonnale tulemusega 75:64.

21.10 19:00 BC Tarvas/Rakvere SK – Simuna Artiston 75:64 (12:12; 21:16; 19:18; 23:18)
Punktiviskajad: Kert 18, Raiko 14, Richard 12, Karl 9, Tristan Frederik 8, Jan-Erik 7, Marko 5, Risto 2