Spordikooli U18 poisid said teise võidu maakonna korvpalliliigat mängiva meeskonna vastu

BC Tarvas/Rakvere SK U18 meeskond mängis viimase kahe nädala jooksul juba teise treeningohtumise Lääne-Viru Meistrivõistlustel korvpallis esiliigas mängiva meeskonna vastu. Seekord sõideti Kunda Spordikompleksi külla ABB/KNT Spordiklubi meeskonnale, kelle vastu suudeti lõplikult oma paremus maksma panna alles 1. lisaaja järel võites kohtumise 80:78.

Kohtumise 1. 10-minutilisel perioodil kulges kohtumine spordikooli meeskonna juhtimisel ning initsiatiivil, kallutades avaveerandi enda kasuks 22:13. Teisel mänguperioodil aga haarasid vastased omakorda mänguohjad ning võitsid 2. perioodi 17:10. Rakvere meeskonna eduseisul 32:30 mindi kahe poolaja vahelisele pikemale puhkepausile.

Teine poolaeg algas samuti jällegi paremini BC Tarvas/Rakvere SK meeskonna jaoks, kes võitis 3. veerandaja 18:12. Kuna aga vastased võitsid viimase veerandiku 22:14, siis olid lõpusireeni kõlades tablool viiginumbrid 64:64. Kuna korvpallis mäng viiki jäda ei saa, siis see tähendas, et võitja selgitamiseks oli vaja ka vähemalt ühte lisaaega. Lisaajal suutsid väga võitlustliku ning pingelise 5-minutilise perioodi napi 16:14 paremusega enda kasuks kallutada meie meeskonna pallurid ning võtta võidu resultaadiga 80:78.

05.11 17:30 BC Tarvas/Rakvere SK – ABB/KNT Spordiklubi 80:78 (22:13; 10:17; 18:12; 14:22; 16:14)
Punktiviskajad: Mikk 24, Raiko 16, Kert 15, Karl 10, Priit 5, Jan-Erik 5, Marko 3, Richard 2