U18 meeskonna pallurid said turniiritabelisse võidulisa

BC Tarvas/Rakvere SK U18 meeskond sõitis täna Raplasse, kus sealses Sadolini Spordihoones mängiti oma järjekordsed 2 Eesti Meistrivõistluste alagrupiturniiri kohtumist. Täna olid vastasteks Audentese SK II ja Rapla KK meeskond. Kahest peetud kohtumisest suudeti välja mängida võit Audentese SK II meeskonna üle tulemusega 94:71 ning alla tuli vanduda võõrustajaklubi, Rapla KK, meeskonnale resultaadiga 52:89.

Kohtumine Audentese SK II meeskonna vastu kulges terve mänguaja vältel rakverlaste kergel initsiatiivil. 1. veerandaeg võideti 25:24 ning 2. 10-minutiline periood kallutati enda kasuka 20:17. Pärast võidetud avapoolaega 45:41 jätkus teinegi mängu pool BC Tarvase noortevõistkonna dikteerimisel. 3. periood võideti 25:19 ja viimane mänguveerandik tulemiga 24:11. Kohtumise lõpusireeni kõlades olid tablool meie meeskonna võidunumbrid 94:71.

Päeva teiseks kohtumiseks viimasel ajal mitmete vigastuste ja haigustega kimpus olnud Rakvere meeskonna pallurid enam sellist minekut säilitada ei suutnud. Kohtumise korvidekidura alguse kallutasid enda kasuka kodumeeskonna mängijad, kes võitsid avaveerandi 14:7. Teise veerandiku kaotasime aga suurelt 8:28. Pärast poolajapausi suutsid spordikooli kasvandikud olla küll tunduvalt resultatiivsemad kui 1. poolajal, end sellest hoolimata kaotati 3. periood 19:25 ning viimane 10-minutiline mänguaeg 18:22. Kohtumise lõppnumbrid kindlalt Rapla KK meeskonna kasuks 52:89.

16.11 12:30 BC Tarvas/Rakvere SK - Audentese SK II 94:71 (25:24; 20:17; 25:19; 24:11)
Punktiviskajad: Kert 29 (7 3p), Mikk 18, Raiko 13, Erik 11, Priit 11, Karl 7, Kennert 3, Marko 2
16.11 15:30 BC Tarvas/Rakvere SK – Rapla KK 52:89 (7:14; 8:28; 19:25; 18:22)
Punktiviskajad: Mikk 15, Raiko 7, Erik 6, Richard 6, Karl 4, Marcus 4, Kert 3, Marko 3, Kennert 3, Priit 2